Телебачення без рамок і компромісів: LG показала унікальну панель з двох частин, але цього не видно (відео)
LG представила прототип першого справді безрамкового Micro LED-телевізора, здатного ділитися на два 22-дюймові модулі й зливатися назад без жодного видимого стику. Новинку показали на виставці SID Display Week у Сан-Хосе.
Про новинку повідомляє TechRadar.
Читайте також: Ракета у мініатюрі: китайський мікродрон встановив світовий рекорд швидкості
Так, на виставці SID Display Week у Сан-Хосе (штат Каліфорнія, США) компанія LG вирішила дивувати по-справжньому. Мало того, що було презентовано OLED-панель, яка розтягується, завдяки чому будь-який внутрішній простір автомобіля перетворюється на сенсорний екран. Так ще компанія продемонструвала прототип телевізора, що цілком може змінити уявлення про дизайн та форм-фактор “великого екрану”.
Йдеться про інноваційну Micro LED-матрицю, що складається з двох окремих 22-дюймових панелей, які можуть працювати як самостійні дисплеї або з’єднуватися у спільний “суперширокий” екран. При цьому між секціями зовсім не видно шва — ні рамок, ні лінії стику.
Дійсно, всі присутні на виставці експерти визнали, що стикування між дисплеями є зовсім непомітним, адже його не визначити ні візуально, ні на дотик.
Як це працює
- Магнітне зчеплення. Модулі “притягуються” одне до одного й автоматично вирівнюються по мікрорейках.
- Калібрування без камери. Процесор α Micro AI аналізує сигнали ґенератора й підлаштовує яскравість пікселів уздовж стику, нівелюючи мікророзбіжності.
При цьому технологія Micro LED забезпечує ідеальний чорний колір, високу яскравість і точну передачу кольору. До того ж, є опція контролювати яскравість і колір кожного пікселя окремо. Між іншим, технологію Micro LED взагалі називають досконалішою, ніж OLED, через відсутність вигорання і триваліший термін служби.
Роздільна здатність кожної панелі — 480×540 пікселів (крок пікселя — 0.783 мм), частота оновлення — 48-144 Гц.
Аналітики вважають, що якщо компанії LG Electronics вдасться здешевити виробництво й підтримати модульність у більших розмірах, це може стати початком нової ери “безмежних” дисплеїв. Більше того, LG займе нішу преміум-моніторів і дизайнерських телевізорів, де покупці готові платити за ультра-тонкі рамки та унікальний форм-фактор.
Читайте також: Мобільний оператор lifecell запускає послугу, яка потрібна багатьом українцям: як підключити
Зазначимо, що поки жодних даних щодо релізу новинки немає. Представники LG Display заявили, що мета демонстрації — зібрати відгуки й відпрацювати технологію масового виробництва великих, але тонких Micro LED-плиток.