Останнє дослідження навичок дорослих вразило світ своєю тривожною статистикою: чверть дорослих людей не мають базових навичок в грамотності, рахуванні та адаптивному розв’язанні проблем. За даними дослідження, проведеного Організацією економічного співробітництва та розвитку, OECD, ситуація виглядає досить критичною.
У дослідженні, яке охопило 31 країну, виявилось, що 18% дорослих людей не досягають навіть найнижчого рівня знань. Зокрема, деякі з них поступаються своїми вміннями навіть десятирічним дітям. Такі дані свідчать про глобальну проблему розвитку навичок у світовому масштабі.
Читайте також: Чому рак неможливо перемогти: дослідження нобелівського лауреата
На жаль, не всі країни демонструють позитивні результати. Ситуація виглядає особливо тривожною у низці країн, і це список основних:
Країни з найнижчими результатами по навичках:
Також цікаво: Психологи пояснили, який зв’язок між котами і їх господарями
Ці дані викликають занепокоєння не лише у вчених, а й у суспільстві в цілому. Потреба у реформуванні освітніх систем та розвитку навичок – це очевидний виклик для багатьох країн. Дослідження показує, що вища освіта не завжди гарантує високі навички. Чи зможуть країни знайти ефективні шляхи покращення ситуації, залишиться на часі.
Це перше пряме палеонтологічне свідчення існування сучасного виду дерев у стародавніх тропічних лісах Азії.
Вчені прочитали втрачену працю з обвугленого сувою часів Везувію.
Стало відомо, що мобільний оператор lifecell змінює умови для абонентів тарифів “Бізнес старт”, “Бізнес свобода”…
У давнину прізвища часто виникали як відображення рис характеру, поведінки або звичок людини.
Месенджер Telegram заблокував акаунти, пов’язані з Huione Guarantee — масштабною даркнет-платформою, що діяла просто всередині…
Метеозалежні люди можуть ненадовго видихнути.