У соцмережі Х стався масштабний збій, який зачепив користувачів у різних країнах світу.
Про це свідчать дані сервісу Downdetector, що відстежує скарги на технічні неполадки в популярних онлайн-платформах.
Так, користувачі повідомляють про проблеми з доступом до платформи, затримки у завантаженні контенту та неможливість публікувати пости. І почалось це все ще у п’ятницю, 23 травня.
Зокрема:
За інформацією сайту, більшість скарг стосується роботи мобільного застосунку Х. Також відзначено проблеми з доступом до веб-версії соцмережі. Зокрема, при спробі завантажити стрічку з’являється повідомлення: “Щось пішло не так. Спробуйте перезавантажити сторінку”.
Збій торкнувся користувачів по всьому світу. Скарги надходять зі США, Канади, Франції, Німеччини, Туреччини, Японії, а також з України, Росії та інших країн. Пік повідомлень було зафіксовано вранці за світовим часом, але триває збій і зараз.
Також Downdetector окремо показав карту України, де були зосереджені надіслані користувачами звіти про проблеми за останні 24 години. Там підкреслили, що повідомляють про інцидент тоді, коли кількість звітів про проблеми перевищує типовий обсяг для актуального часу дня.
Офіційні представники платформи поки не прокоментували ситуацію. Причини неполадок залишаються невідомими. На момент публікації проблема зберігається у частини користувачів.
Нагадаємо, аналогічний збій стався в березні цього року – користувачі соцмережі X зіткнулися зі збоями в її роботі. Масові скарги почали надходити з 11:30 за Києвом, що підтверджували дані сервісу Downdetector.
Більше проблем зафіксовано у вебверсії соцмережі – на неї припадало майже 50% звернень українських користувачів. Близько 35% скаржилися на роботу мобільного застосунку, ще 16% – на складнощі з підключенням до серверів.
reeSense Ring - це перше розумне кільце від компанії Acer, офіційно представлене на виставці Computex…
Вчені дізналися, коли зростання рівня моря стане великою загрозою для людства.
Офіційної причини відмови від проєкту Apple не озвучує.
Відвідувачі музею мають змогу не лише побачити унікальні археологічні артефакти, а й дізнатися більше про…
Американські вчені з Університету Дьюка зробили відкриття, яке може змінити уявлення про хімічні процеси у…
Lumma Stealer викрадає паролі, файли, криптогаманці та іншу конфіденційну інформацію з браузерів (Chromium, Mozilla, Edge).