Фото - Samsung
Вперше в історії Samsung презентувала революційну концепцію: пристрій з гнучким екраном, який може складатися на 360 градусів. Ця інновація не лише дозволяє значно зменшити розміри гаджета, а й зберігає його функціональність навіть у складеному вигляді.
Про це пише Atlyginimo Skaiciuokle.
Так, нещодавно компанія Samsung зареєструвала патент, в якому описала пристрій, який здатний складатися на 360 градусів. Такий підхід може стати справжнім проривом у сегменті складних пристроїв, адже він дозволяє відмовитися від додаткового зовнішнього екрана, який зазвичай використовується для базових функцій.
Зазначимо, що вперше в Samsung натякнули на концепт подібного пристрою ще у 2023 році і називався він “Flex In & Out”. Проте з того часу компанія не оголошувала про прогрес у розробці або запуску таких пристроїв на ринок.
Згідно з патентом, пристрій оснащений шарніром, що забезпечує згинання дисплея на 360 градусів. Це означає, що смартфон може складатися в обидва боки, зберігаючи функціональність.
Інші деталі патенту також вражають. Так, під гнучким екраном розташоване ультратонке скло (UTG), а також кілька підтримуючих шарів. Ці шари складаються з полімерних матеріалів і гнучкого клею, що допомагає екрану залишатися міцним і водночас гнучким. Усе це дозволяє екрану згинатися без пошкоджень.
Окрім цього, конструкція передбачає окремі осі згину та опорні пластини, які забезпечують стабільність і довговічність при згинанні в обох напрямках.
Зазначимо, що навіть у складеному стані користувачі зможуть бачити частину дисплея — вузьку смугу під блоком камер. Це рішення додає зручності та робить пристрій більш універсальним.
Ключові характеристики новинки:
Нагадаємо, що експерименти з гнучкістю екрана проводить не лише Samsung. Наприклад, Huawei пропонує пристрої з зовнішнім складенням, коли екран обгортається навколо задньої частини пристрою. Такий підхід виглядає більш стильним і футуристичним, але має серйозні обмеження по міцності, адже частина екрану завжди залишається відкритою.
Американські вчені з університету Ратгерського виявили незвичайний ефект, пов'язаний з лісовими пожежами. Виявилося, що дим…
У Китаї смартфон Xiaomi став справжньою сенсацією після того, як пережив падіння з 33 поверху…
Це відкриття додає вагомих аргументів на користь гіпотези, що Марс колись мав умови, потенційно сприятливі…
Фізики навчилися вимірювати час без годинника.
Користувачі Meta можуть тепер покладатися тільки на власні інструменти компанії для роботи з ШІ в…
Результати дослідження вказали на необхідність посилення контролю за розведенням і випуском фазанів, а також впровадження…