Фото - колаж YSТNews
В понеділок, 5 травня, магнітосфера Землі перебуватиме у збудженому стані, а деякі люди відчують головний біль і стрибки тиску.
Про це стало відомо з інформації на порталі meteoagent, що моніторить активність Сонця і складає свій прогноз на основі супутникових систем NOAA, TESIS і наукових міжнародних метеорологічних лабораторій по всьому світу.
Читайте також: Земля наближається до критичної межі? Вчені оцінили ймовірність кліматичної катастрофи в 62%
Так, очікується, що в понеділок, 5 травня, сонячна активність зараз дещо ослабне в порівнянні з минулими днями і магнітна буря опуститься до К-індексу 4,7. Однак все одно йдеться про червоний рівень небезпеки.
Ці показники не є критичними, однак здатні впливати на самопочуття, особливо у людей із серцево-судинними захворюваннями, гіпертонією або хронічними недугами. Дехто може відчувати тиск у скронях або зміну артеріального тиску.
Найпоширенішими симптомами під час сильних магнітних бур є головний біль, підвищена втома, зниження працездатності, дратівливість і труднощі зі сном.
Незважаючи на ці неприємні симптоми, медики заспокоюють, що панікувати не слід. Більшість з цих явищ є тимчасовими. Важливо зберігати звичний режим, уникати перевтоми та стресів.
Сонячна активність на 5 травня:
Важливо пам’ятати про те, що прогноз магнітних бур постійно змінюється, тому краще відстежувати показники сонячних спалахів і геомагнітних бур й не припиняти з особливою ретельністю слідкувати за власним здоров’ям.
Читайте також: Вчені попереджають про загрозу, яка може охопити 77% планети: що відомо
Попередження про магнітні бурі допомагають контролювати фактори ризику інфарктів та інсультів у дні, що передують цим типам сонячних явищ.
Дослідження виявило тісний зв'язок між рівнем кисню та магнітним полем Землі за останні 540 млн…
В Україні найближчими днями очікується магнітна буря рівня G2, з найсильнішим ударом 7 липня. Підготовка…
Досліджуйте, як кішки спілкуються з людьми через нявкання. Дізнайтеся про його види та значення для…
Офтальмолог пояснив, скільки годин на день безпечно користуватися смартфоном для збереження зору. Важливі перерви та…
Вчені прогнозують епідемію короткозорості через збільшення випадків у молодих людей та вплив екології і гаджетів.
Дізнайтесь, чому варто класти смартфон екраном донизу: економія батареї, повага до співрозмовників та більше часу…