Науковці запевняють, що чутливість до магнітних бур — це не вигадка, а реальна проблема для багатьох людей. В останні дні лютого Земля зіштовхнеться з підвищеною геомагнітною активністю. Як це вплине на ваше самопочуття та що слід робити, щоб зменшити негативні ефекти? Пропонуємо вам усю необхідну інформацію.
Відповідно до даних космічних метеорологів, в останній день лютого прогнозують підвищену магнітну активність з К-індексом 7 в червоній зоні. Такої високої магнітної активності не було вже дуже давно. Але, як стало відомо, вчора Землю накрила потужна магнітна буря, тому не дивно, що сьогодні така висока сонячна активність.
Магнітні бурі виникають через викиди корональної маси з Сонця. Це призводить до потрапляння великої кількості заряджених частинок на Землю, які взаємодіють із її магнітним полем. Багато людей на планеті відчувають потужні магнітні бурі, тоді як помірні та слабкі можуть відчувати лише чутливі до погоди особи.
Дослідження демонструють, що магнітні бурі впливають на здоров’я багатьох людей. Найчастіше це призводить до почуття загального нездужання, сонливості, підвищеної втоми та зниження концентрації. Вплив геомагнітних коливань найчастіше відчувають:
Щоб зменшити можливі негативні наслідки, дотримуйтесь простих порад:
Слід пам’ятати, що усі прогнози науковців є попередніми, адже сонячна активність нестабільна і може змінюватися кілька разів на добу. Тому рекомендуємо регулярно перевіряти оновлення і слідкувати за попередженнями вчених.
Київстар знизив тарифи для своїх абонентів. Дізнайтесь, які зміни відбулись та що це означає для…
На Сонці відбулося потужне виверження, яке спричинило утворення "вогняного каньйону" в 400 тис. км. Вчені…
У Хорватії знайдено 2400-річний затонулий торговий корабель з антикварними артефактами. Знахідка містить амфори, кераміку та…
Galaxy S26 Ultra матиме тонший і яскравіший дисплей завдяки новітній CoE-технології, що покращить візуальні враження…
Собаки володіють феноменальними здібностями, здатні передбачати хвороби, вагітність та навіть стихійні лиха. Дослідження підтверджують їх…
Дізнайтеся, чому робота з ноутбуком на колінах може бути шкідливою для здоров'я та продуктивності.