Categories: Наука

Науковці розповіли, як правильно мріяти

Не так давно дослідники з Університету Флориди (США) зробили цікаве відкриття: виявляється, багато людей у сучасному світі настільки заглиблені у свої повсякденні обов’язки, що забувають, як правильно мріяти.

У рамках експерименту фахівці запропонували учасникам задуматися про щось приємне і корисне. Психологи сподівалися, що люди отримають позитивний досвід, але виявилось, що мріяти набагато важче, ніж просто думати про рутини і справи.

“Ми були здивовані. Учасникам було складно. Вони навіть не могли уявити, що можна витратити час на те, щоб насолоджуватись власними думками”, — зазначила професор психології, доктор філософії Ерін Вестгейт.

На думку вчених, результати експерименту викликали тривогу, оскільки приємні думки дійсно важливі для загального стану людини. Вони покращують настрій, здатні підвищити терпимість до болю та рятують від почуття нудьги і самотності.

Як освоїти вміння думати заради задоволення

Вчені також поділилися кількома порадами, як навчитися мріяти:

  1. Знайдіть теми, які вас надихають. Це можуть бути мрії про майбутні досягнення або навіть образи поні з єдинорогами. Головне — щоб ці думки приносили вам радість.
  2. Не плутайте мрії з плануванням. Важливо усвідомлювати, що мрії не є критеріями для досягнень, це проста насолода думками.
  3. Виберіть час для своїх мрій. Відмінно підходять моменти, коли у вас є вільна хвилинка, наприклад, під час ранкового душу чи на перерві на роботі. Трохи помріяти на роботі допоможе зняти стрес.

Отже, не забувайте про важливість мрій у вашому житті! Вони можуть стати не лише джерелом радості, а й засобом покращення вашого емоційного стану. Адже з упевненістю можна стверджувати, що час, витрачений на мрії, не пропаде даремно.

Aleksandr V.

Recent Posts

Ким насправді був Леонардо да Вінчі? Вчені розкрили секрет ДНК легендарного генія

Дослідники сподіваються зрозуміти, чи були його надзвичайні здібності до малювання, інженерії, анатомії та науки обумовлені…

9 години ago

В Ізраїлі дитяча прогулянка перетворилась на археологічну сенсацію: знайдено рідкісну каблучку II-III століть

Дана знахідка стала справжнім відкриттям для істориків та дослідників античності, адже подібні артефакти зустрічаються вкрай…

13 години ago

Українські прізвища, що в давнину вказували на скнар та жлобів: перевірте своє у списку

У давнину в українській культурі існували прізвиська або прізвища, які пов’язували з характерними рисами людини,…

18 години ago

Нова надія для посушливих регіонів: вчені випадково винайшли спосіб отримувати воду з повітря

Випадкове відкриття вчених може змінити доступ до води у всьому світі.

20 години ago