Науковець стверджує, що всередині знайдених “мумій прибульців” є сплав для зв’язку в космосі
Мексиканський уфолог Хайме Мауссан заявляє, що всередині знайдених у Перу “мумій прибульців” виявлено рідкісні метали та сплави, які, на його думку, могли використовуватися для міжгалактичного зв’язку. Цю інформацію опублікувало видання Daily Star.
Рідкісний метал осмій у “муміях”
Мауссан стверджує, що пристрої, імплантовані у грудну клітку “прибульців”, мають схожість із сучасними комунікаційними засобами. “Я вважаю, що це пристрій для спілкування. Не знаю, як саме він працює, але експертам доведеться добре попрацювати, аби з’ясувати, навіщо це було зроблено”, — зазначив уфолог.
Серед виявлених сполук є осмій — рідкісний метал, що використовується у телекомунікаціях та космічних супутниках, однак він вважається дуже небезпечним для здоров’я людини. “Осмій нелегко знайти, він дорогий і токсичний. Може спричинити серйозні проблеми в організмі або призвести до смерті. Чому ж тоді його помістили всередину тіла?” — розмірковує Мауссан.
Дослідження та скептики
Вчені наразі займаються дослідженнями тіл, знайдених у печері Наска, ще у 2017 році. Уфологи запевняють, що ці “прибульці” мають видовжені черепи та 30% невідомої ДНК. Проте багатьох це переконання не задовольняє — деякі вважають, що мумії могли бути виготовлені з частин різних тварин.
Хайме Мауссан у співпраці з режисерами Сереною Дісі та Майклом Маццолою працює над документальним фільмом, в якому вони планують продемонструвати результати наукових експериментів.
“Дуже дивно, що ці відкриття були проігноровані замість того, щоб стати важливою подією в історії науки. Я побачив цих істот і сприйняв їх за новий вид. Це суттєве відкриття для людства”, — говорить Маццола.
Читайте також: Археологи знайшли затонулий торговельний корабель віком 1500 років
Недавні аналізи однієї з мумій показали, що вона має з біологічну схожість з людиною, але відрізняється безліччю анатомічних особливостей. Виявилося, що подовжений череп не має ознак штучної деформації. Дослідники також з’ясували, що мумія була створена в часи між 240 та 383 роками н.е.