Фахівець з інформаційної безпеки поділився важливими порадами щодо захисту наших особистих даних в інтернеті, пише iTechua.
В першу чергу, він настійно рекомендує фізично виймати жорсткий диск з комп’ютера перед тим, як віддати техніку в ремонт. Це допоможе уникнути несанкціонованого доступу до цінної інформації.
Щоб захистити свої акаунти в соціальних мережах, варто використовувати двофакторну автентифікацію. Не забувайте створювати унікальні та складні паролі для кожного сервісу. Уникайте повторного використання одних і тих самих облікових даних – це дуже важливо!
Також експерт закликає мінімізувати кількість особистої інформації в мережі. Відмова від зв’язку фейкових акаунтів з основними та видалення невикористовуваних профілів – важливі кроки до безпеки.
Ще один важливий момент: не робіть фотографії і не надсилайте свій паспорт третім особам без ретельної перевірки. Це один із способів уникнути шахрайства. Щоб не стати жертвою вірусів та фішингових атак, завжди ігноруйте підозрілі електронні листи та вкладення. Звертайте увагу на розширення файлів – наприклад, .exe в кінці імені документа повинно насторожити вас.
Римляни встановлювали тарани в носовій частині кораблів. З їхньою допомогою вони топили ворожі судна.
Оновлення вже зняли з серверів, а компанія готує хотфікс для тих, хто встиг його встановити.
Вчені вважають, що метод може зробити революцію у сфері відновлення зубів.
Оператор мобільного зв’язку Vodafone оголосив про зниження цін на деякі тарифні плани.
В Україні здавна прізвища часто формувалися не лише за родом занять чи місцем проживання, а…
Протягом останніх 24 годин сонячна активність була на помірному рівні.