Фото - Xiaomi
Загальновідомо, що в 2025 році, аби досягти успіху у випуску гаджетів, потрібно додати в них функції штучного інтелекту. Отож, Xiaomi збирається випустити флешку зі штучним інтелектом під назвою Mi AI Stick.
Про це пише gagadget.
Так, передбачається, що штучний інтелект Mi AI Stick буде аналізувати, як саме використовується флешка (частота запису, типи файлів, час доби і навіть геолокація) і запитуватиме додаткову авторизацію, якщо поведінка користувача значно відрізнятиметься від звичної.
“У 2011 році ми створили перший смартфон Xiaomi. У 2020 році перший робот-пилосос зі штучним інтелектом. І сьогодні ми переробили USB-накопичувач. Ми зробили його розумним. Він знає, які файли важливі”, – заявив під час презентації Mi AI Stick генеральний директор Xiaomi Лей Цзюнь.
Він також зробив акцент на тому, що в епоху штучного інтелекту розумними повинні бути не тільки смартфони чи ноутбуки.
Отож, AI Stick від Xiaomi буде автоматично впорядковувати файли за категоріями (фотографії, документи, музика, меми), перейменовувати їх простою мовою і навіть підказувати користувачу, що потрібно видалити або архівувати.
А ще вбудований алгоритм фіксуватиме, які файли частіше копіюються, скільки місця займають дублікати, які формати найбільш затребувані, і що давно не відкривалося. При підключенні накопичувач може автоматично зберігати важливі файли з ПК, крім тимчасових даних і кеш браузера.
Mi AI Stick може синхронізуватися з хмарними сервісами (Google Drive, iCloud, Office 365) через спеціальну програму. При цьому ШІ самостійно визначає, які файли потрібно залишити в локальній пам’яті, а які безпечно перенести у хмару.
Вбудована мовна модель (LLM) допомагає створювати нотатки, списки справ, розклади та навіть писати код або формувати документи без доступу до інтернету. Через мобільний додаток можна керувати накопичувачем голосом: видаляти файли, переміщати дані між папками (включно із захищеними постквантовою криптографією) або виконувати інші команди.
Дане дослідження астробіологів вказує, що наявність рідкої води не завжди означає можливість існування життя.
Дослідження підкреслює важливість міграційних процесів у формуванні ранніх землеробських суспільств у регіоні.
Знайдено ідеальні навушники з шумопоглинанням. Вони відзначаються покращеною якістю звуку, вдосконаленою системою шумозаглушення та оновленим…
Знімок, зроблений ще у 2014 році, лише зараз став відомим широкій публіці, і вчені нарешті пояснили його походження.
Ця пропозиція є надзвичайно вигідною, оскільки забезпечує швидкий інтернет за доступною ціною, що є рідкісним…
Дослідження українських прізвищ виявило, що деякі з них пов'язані з пристрастю предків до паління тютюну.