Фото - freepik
Стало відомо, що смартфони не люблять спеки. Виробники пояснили чому.
Попереду найспекотніша пора року, літо, і з нею приходять певні виклики, особливо для використання технологій та гаджетів. Ще б пак, високі температури практично завжди негативно впливають на акумулятори смартфонів. Про це пише YSTNews.
Дійсно, при температурах вище 35°C смартфони можуть перегріватися, що негативно впливає на термін служби акумулятора.
При температурі повітря вище 35°C смартфон, особливо під час інтенсивного використання (наприклад, під час ігор, відеозйомки чи навігації), може нагріватися до критичних значень. У таких умовах, як правило, спрацьовують системи безпеки, які обмежують швидкодію процесора, знижують яскравість екрана або навіть примусово вимикають додатки — усе заради того, щоб уникнути перегріву батареї або пошкодження мікросхем.
Найбільш небезпечно використовувати телефон на прямому сонці, заряджати його в жару або залишати в машині, оскільки в цих умовах перегрів може призвести до серйозних пошкоджень батареї.
Вважається, що особливо вразливі до перегріву літій-іонні батареї. Так, за температури 40°C ймовірність їх деградації суттєво зростає. А при ще вищих показниках можливий навіть ризик набрякання або займання акумулятора.
Експерти стверджують, що через частий перегрів акумулятор втрачає до 20% ємності вже через два роки, а відновлення можливе тільки шляхом заміни батареї або купівлі нового пристрою.
Поради, як уникнути перегріву:
В умовах змін клімату й дедалі спекотніших літ смартфони стають більш вразливими до зовнішніх факторів. Тож дотримання “правила 35” — не просто технічна порада, а спосіб подовжити життя свого гаджета.
У багатьох радянських квартирах телевізори мали перемикачі на 12 каналів — попри те, що насправді…
Дослідження виявило тісний зв'язок між рівнем кисню та магнітним полем Землі за останні 540 млн…
В Україні найближчими днями очікується магнітна буря рівня G2, з найсильнішим ударом 7 липня. Підготовка…
Досліджуйте, як кішки спілкуються з людьми через нявкання. Дізнайтеся про його види та значення для…
Офтальмолог пояснив, скільки годин на день безпечно користуватися смартфоном для збереження зору. Важливі перерви та…
Вчені прогнозують епідемію короткозорості через збільшення випадків у молодих людей та вплив екології і гаджетів.