У Telegram активно діють шахраї, які намагаються видавати себе за офіційних представників державної програми “єДопомога”. Це викликало стурбованість серед українців, особливо в умовах економічної невизначеності.
Виявлено, що злочинці використовують автоматичне додавання користувачів до своїх каналів, де розміщують фейкові посилання на отримання фінансової допомоги через відомі банки. За інформацією Telegram-каналу Brama, це не що інше, як спроба викрадення особистих та банківських даних.
Експерти з кібербезпеки наполегливо наголошують, що жодна організація не вимагатиме від громадян надання всіх банківських реквізитів або одноразових паролів для отримання допомоги. “Будьте уважні та обережні, аби не стати жертвою шахраїв”, – підкреслюють вони.
З метою захисту від шахрайства, фахівці радять дотримуватися кількох простих, але важливих правил:
Якщо у вас виникли сумніви, негайно заблокуйте банківську картку через мобільний додаток або зв’яжіться з гарячою лінією вашого банку. Також важливо повідомити про інцидент до кіберполіції та попередити близьких про можливі ризики.
Наголошуємо, що шахрайські атаки в цифровому просторі можуть бути запобігнені. Пильність і обережність допоможуть вберегти ваших близьких і вас від неприємностей. Бережіть свої особисті дані та будьте обережні в мережі!
Команда вчених проаналізувала дані щодо 1,69 млрд молодих людей віком від п'яти до 18 років.
Lifecell давно зарекомендував себе як один із лідерів на ринку мобільного зв'язку в Україні, пропонуючи…
Дізнайтесь подробиці про нову небезпеку та як вона може вплинути на глобальну епідеміологічну ситуацію.
Захоплюючі кадри зроблені Департаментом охорони природи.
HUAWEI виходить на ринок сенсорів для камер.
У четвер, 8 травня, геомагнітна ситуація буде стабільною (К-індекс 2,67), що відповідає слабкому рівню.