Фото - Міністерство цифрової трансформації України
В Україні запроваджено нову методику розрахунку електромагнітної сумісності, яка допоможе уникати збоїв у роботі зв’язку та техніки. Так, тепер перед впровадженням нового обладнання обов’язково перевірятиметься, чи не створює воно перешкод для існуючих систем.
Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації України.
Отож, Міністерство цифрової трансформації України оголосило про запровадження оновленої методики розрахунку електромагнітної сумісності. За словами експертів, це технічне, на перший погляд, рішення насправді має велике значення для щоденної стабільності зв’язку, роботи мереж та функціонування критичних інфраструктур.
Електромагнітна сумісність (ЕМС) — це здатність електронних пристроїв працювати поруч один з одним, не створюючи взаємних завад. Раніше вплив нових пристроїв на вже наявне обладнання не завжди перевірявся ретельно, що могло спричиняти радіоперешкоди або навіть серйозні перебої у роботі систем.
Так, нові правила регулюватимуть взаємодію всіх радіопристроїв — від смартфонів до аеронавігаційного обладнання, що забезпечить стабільну роботу як мобільних телефонів та роутерів, так і складніших систем, зокрема обладнання авіації, зв’язку надзвичайних служб або об’єктів критичної інфраструктури.
Експерти констатують, що завдяки новим правилам зв’язок буде менш чутливий до завад.
Згідно з оновленими вимогами, перед запуском нового радіообладнання потрібно перевіряти, чи не створює воно перешкод для вже існуючих систем. Це дозволить уникнути збоїв у зв’язку та інших критично важливих технологіях.
Оновлені правила не тільки сприятимуть безпечнішій роботі пристроїв, а й підвищать загальний рівень інформаційної безпеки. Адже в умовах сучасних загроз навіть короткочасний збій у системах зв’язку може мати серйозні наслідки.
Для звичайних користувачів ці зміни, швидше за все, залишаться “за лаштунками”, але їхній вплив відчуватиметься у вигляді кращої якості дзвінків, стабільного інтернету та меншої кількості технічних збоїв.
Вчені з Північно-Східного університету ( США ) припустили, що вікове зниження фізичної активності пов'язане не…
Тема про те, як українські прізвища могли виникати від особистих рис, зокрема — неохайності, є…
У річках Колорадо помічено агресивного "загарбника" - іржавого рака, який загрожує місцевій екосистемі.
Дане відкриття кидає виклик традиційним уявленням про старіння у хребетних.
Всіх українців цікавить, коли територія навколо ЧАЕС стане придатною для життя. Прогнози вражають...
Американське космічне агентство заявило, що занепокоєння Гокінга мають під собою реальні підстави і ситуація з…