Telegram почав бета-тестування нової функції, яка може перевести спілкування на платну основу. Користувачі помітили на тестовому сервері елементи, що свідчать про можливість платних коментарів у групах, пише Технофан.
Згідно з новими змінами, адміністратори каналів та груп матимуть можливість запропонувати користувачам платити за надсилання повідомлень, встановлюючи кількість зірок для даної функції. Виглядає так, що доходи від платного доступу потраплять безпосередньо до власників спільнот. Однак є й прогноз, що платні повідомлення можуть з’явитися і у приватних чатах.
Деталі впровадження цієї функції ще не розголошено, і невідомі терміни її запуску. Також залишаються під питанням формати оплати: чи буде це оплата за кожен коментар окремо, чи ж користувачі зможуть оформити певну підписку.
Telegram існує з 2013 року, і його засновник Павло Дуров з самого початку обіцяв, що месенджер залишиться безкоштовним. Але вже у 2022 році був запущений сервіс Telegram Premium, метою якого було покриття витрат на сервери.
З того часу кількість функцій, які впроваджують монетизацію, значно зросла. Зокрема, в каналах з’явилася можливість публікації платного контенту, доступного за допомогою особливих анімацій. Користувачі можуть розблокувати цей контент за певну суму, на кшталт Patreon або OnlyFans.
Зараз Telegram робить новий крок у бік монетизації. Чи вплине це на взаємодію користувачів у месенджері, час покаже.
Київстар знизив тарифи для своїх абонентів. Дізнайтесь, які зміни відбулись та що це означає для…
На Сонці відбулося потужне виверження, яке спричинило утворення "вогняного каньйону" в 400 тис. км. Вчені…
У Хорватії знайдено 2400-річний затонулий торговий корабель з антикварними артефактами. Знахідка містить амфори, кераміку та…
Galaxy S26 Ultra матиме тонший і яскравіший дисплей завдяки новітній CoE-технології, що покращить візуальні враження…
Собаки володіють феноменальними здібностями, здатні передбачати хвороби, вагітність та навіть стихійні лиха. Дослідження підтверджують їх…
Дізнайтеся, чому робота з ноутбуком на колінах може бути шкідливою для здоров'я та продуктивності.