Останніми днями “Київстар”, один із найбільших телекомунікаційних операторів України, потрапив під шквал критики за якість свого домашнього інтернету. Користувачі демонструють невдоволення з приводу низької швидкості, поганого сервісу та відсутності належної підтримки.
На форумах і в соціальних мережах можна зустріти безліч негативних відгуків від клієнтів, які використовують домашній інтернет “Київстар”, повідомляє Телеграф.
Читайте також: Абонентів Vodafone, Київстар та lifecell попередили: що означає нова буква на екрані смартфона
Однією з головних причин незадоволення є невідповідність заявленої швидкості. Наприклад, користувачі, які підключили гігабітний інтернет, зазвичай отримують не більше 80 Мбіт/с, тоді як обіцяна швидкість досягає 1 Гбіт/с.
Оператор пропонує різноманітні пакети домашнього інтернету з обіцяною швидкістю до 1 Гбіт/с за ціною від 250 грн на місяць. У пакет також входить оренда роутера та можливість підключення “Київстар ТБ”. Проте, реалізація цих послуг часто залишає бажати кращого. Користувачі, які охоче платять за свої послуги наперед, стикаються з тривалими затримками у вирішенні технічних проблем.
“Київстар” намагається підтримувати зв’язок із клієнтами через офіційні канали – чати, гарячу лінію та соціальні мережі. Але, згідно з відгуками, більшість звернень залишаються без відповіді або вирішуються вкрай повільно.
На критику в соціальних мережах представники компанії зазвичай відповідають стандартними фразами:
“Ми перепрошуємо за тимчасові незручності.”
“Зверніться до нас у чат підтримки для вирішення проблеми.”
Проте такі відповіді рідко супроводжуються реальними діями.
Через низьку якість обслуговування й невідповідність заявленим характеристикам багато клієнтів задумуються про зміну провайдера. На жаль, ситуація, що склалася, стає причиною розчарувань серед багатьох користувачів.
Таким чином, домашній інтернет від “Київстар” викликає безліч скарг через погану швидкість та недостатню підтримку. Клієнти висловлюють своє невдоволення і залишаються надійно підкованими у питаннях своєї інтернет-експертизи, адже, відверто кажучи, очікування не завжди збігаються з реальністю.
Команда науковців змоделювала рух кулі та з’ясувала, що навіть неідеальний кидок може завершитися страйком.
Новинка вже працює в повітрі та на землі — і може стати революцією для військових,…
Це відкриття стало можливим завдяки міжнародній співпраці в рамках проєкту Ocean Census, спрямованого на вивчення…
Дослідження показало: навіть безпечні на перший погляд сполуки потребують ретельнішої перевірки.
Google оголосила про запуск нового інструменту, що допоможе боротися з однією з головних причин швидкого…
Знахідка свідчить про вплив потужної культури Теотіуакан на місто майя ще 1700 років тому.