Фото - freepik
Стало відомо, що звична для багатьох функція автоповороту екрана може скорочувати час роботи смартфона до 15%. Усе через гіроскоп, який постійно працює у фоновому режимі та споживає енергію акумулятора. Як вимкнути автоповорот, зекономити заряд і зробити роботу гаджета ефективнішою, далі.
Про це пише видання YSTNews.
Читайте також: Google показала майбутнє кіноіндустрії: новий генератор відео Veo 3 створює відео зі звуком, а Flow – фільми
Так, автоматичне обертання екрана – звична і зручна функція для багатьох користувачів смартфонів. Вона дозволяє пристрою самостійно підлаштовувати орієнтацію зображення (горизонтально чи вертикально), залежно від положення гаджета в руках. Але, як виявилося, за цю зручність доводиться платити — і не лише комфортом, а й енергією акумулятора.
Дійсно, технічні експерти стверджують, що через автоповорот телефон може втрачати на 10-15% більше заряду. Усе через гіроскоп – спеціальний сенсор, який постійно відстежує положення пристрою у просторі. Саме він і визначає момент, коли людина повертає телефон, і подає сигнал операційній системі змінити орієнтацію екрана.
На перший погляд, це не потребує значних ресурсів, однак гіроскоп працює у фоновому режимі практично без зупинки, що поступово “виснажує” батарею. Особливо помітним це стає на старіших телефонах або в ситуаціях, коли заряд і так критично низький.
Крім цього, варто зменшити яскравість екрана і вимкнути функції, якими ви зараз не користуєтесь – Bluetooth, Wi-Fi чи GPS.
Читайте також: Відомий виробник відкрив нову еру ґаджетів: що відомо про ноутбук, який складається навпіл
Як бачимо, функція автоповороту — зручна, але не обов’язкова. Якщо вона не потрібна на регулярній основі, то краще її вимкнути, особливо коли заряд акумулятора на межі. Це один із простих, але ефективних способів подовжити роботу смартфона без додаткових витрат.
Google представив Flow - інноваційний інструмент для створення відео за допомогою штучного інтелекту.
Поки що підводна сейсмічна активність залишається помірною, але повільне накопичення тиску триває.
Індійські астрофізики з Інституту фундаментальних досліджень Тата запропонували революційну теорію про народження чорних дірок. За…
На сьогодні у світі залишилося лише близько 142 живих папуг какапо, і кожне пташеня -…
Федоров розповів, як працюватиме цифровий помічник у "Дії".
Бразилія опинилась в "зоні ризику", оскільки саме в тропіках кліматичні зміни мають найінтенсивніший вплив.