Фото - колаж YSТNews
У суботу, 5 квітня, очікується потужна магнітна буря з індексом 6, що може викликати сильний вплив на людський організм і магнітне поле Землі.
Про це стало відомо з інформації на порталі meteoagent, що моніторить активність Сонця.
Так, в суботу, 5 квітня, очікується черговий сплеск геомагнітної активності. Магнітна буря досягне рівня К-індексу 6, що відповідає сильній сонячній активності.
Сонячна активність на 5 квітня:
При цьому фахівці зазначають, що підвищена геомагнітна нестабільність спостерігається вже кілька днів поспіль. Вже 6 квітня вона стане слабшою і буде з К-ідексом 4, а в понеділок і зовсім прогнозується незначною.
Разом з тим, згідно довгострокового прогнозу, квітень 2025 року буде місяцем безперервного магнітного терору. Так, після короткої передишки Землю знову охопить затяжна та потужна магнітна буря, яка за попередніми прогнозами буде з індексом 6. Її очікують з 8 по 10 квітня.
Магнітна буря 5 квітня обіцяє бути досить неприємною та відчутною для багатьох людей. З цієї причини лікарі радять регулярно вимірювати тиск і, за необхідності, приймати призначені лікарем препарати. У період магнітних бур коливання тиску можуть бути особливо різкими.
Зазначимо, що попередження про магнітні бурі допомагають контролювати фактори ризику інфарктів та інсультів у дні, що передують цим типам сонячних явищ.
До речі, усі прогнози науковців наперед – дуже відносні, оскільки сонячна активність надзвичайно мінлива й ситуація може змінюватися до декількох разів навіть за добу. Тому вчені рекомендують стежити за оновленнями та попередженнями.
Японський вчений Хаято Мотохасі з Токійського столичного університету розкрив загадку, яка тридцять років залишалася нерозгаданою.
Даний тарифний план доступний виключно для українців віком 60+.
У давнину прізвища часто ставали результатом визнання таланту чи визначних заслуг людини.
На вихідних потужних спалахів на Сонці не очікується.
Оновлення доступне у версії 6.0.250119 для iPhone та iPad і вже розповсюджується для всіх користувачів.
Марсохід Curiosity знайшов мінерал, що підтверджує: колись Марс мав щільну атмосферу і рідку воду.