Протягом вихідних українцям варто підготуватися до можливого повторення потужної магнітної бурі, яка нещодавно вплинула на Землю. Хоча зараз геомагнітний стан залишається на рівні незначної активності, прогноз на суботу та неділю, 8-9 лютого, обіцяє зміни.
За інформацією British Geological Survey Geomagnetism, велика позитивна трансекваторіальна корональна діра (CH) перетне центральний меридіан Сонця у найближчі дні. На відміну від попереднього обертання, ця діра виявилася більшою та чіткішою, що може спровокувати високу швидкість потоків, які досягнуть Землі у третьому інтервалі прогнозу. Це, в свою чергу, може призвести до періодів активності, від незначних коливань до STORM G1 у зазначені дати.
Корисно пам’ятати, що G-індекс характеризує інтенсивність геомагнітної бурі за шкалою від 1 до 5, відповідно до К-індексу. Наприклад, бурі G1 відповідають К-індексу 5. К-індекс, у свою чергу, використовується фахівцями для позначення геомагнітної активності, вимірюючи її від 0 до 9.
Вчені Центру прогнозування космічної погоди запевняють, що у дні 8 та 9 лютого не очікується великих геомагнітних штормів. Вони передбачають лише незначні коливання, які не вплинуть на Землю.
Хоча серйозного впливу не передбачається, варто дотримуватись кількох рекомендацій, щоб зменшити можливі негативні наслідки:
Залишайтеся на зв’язку з актуальними даними про сонячну активність та слідкуйте за своїм здоров’ям. Бережіть себе!
Прогнозується, що протягом найближчих одного-двох років сонячна активність почне спадати.
Видання YSTNews зібрало три найдієвіші поради, які допоможуть навести лад у браузері, працювати швидше й…
У Пекіні відбувся перший у світі напівмарафон, де разом із тисячами учасників дистанцію в 21…
Вчені заявили, що знайшли астрономічне підтвердження біблійних подій, пов’язаних із розп’яттям Ісуса Христа.
Infinix представила Note 50s 5G+ - перший у світі смартфон із ароматизованою задньою панеллю, що…
Ця технологія відкриває шлях до вирощування повноцінної яловичини, свинини та риби - без шкоди для…