Протягом вихідних українцям варто підготуватися до можливого повторення потужної магнітної бурі, яка нещодавно вплинула на Землю. Хоча зараз геомагнітний стан залишається на рівні незначної активності, прогноз на суботу та неділю, 8-9 лютого, обіцяє зміни.
За інформацією British Geological Survey Geomagnetism, велика позитивна трансекваторіальна корональна діра (CH) перетне центральний меридіан Сонця у найближчі дні. На відміну від попереднього обертання, ця діра виявилася більшою та чіткішою, що може спровокувати високу швидкість потоків, які досягнуть Землі у третьому інтервалі прогнозу. Це, в свою чергу, може призвести до періодів активності, від незначних коливань до STORM G1 у зазначені дати.
Корисно пам’ятати, що G-індекс характеризує інтенсивність геомагнітної бурі за шкалою від 1 до 5, відповідно до К-індексу. Наприклад, бурі G1 відповідають К-індексу 5. К-індекс, у свою чергу, використовується фахівцями для позначення геомагнітної активності, вимірюючи її від 0 до 9.
Вчені Центру прогнозування космічної погоди запевняють, що у дні 8 та 9 лютого не очікується великих геомагнітних штормів. Вони передбачають лише незначні коливання, які не вплинуть на Землю.
Хоча серйозного впливу не передбачається, варто дотримуватись кількох рекомендацій, щоб зменшити можливі негативні наслідки:
Залишайтеся на зв’язку з актуальними даними про сонячну активність та слідкуйте за своїм здоров’ям. Бережіть себе!
Науковці виявили нову унікальну ознаку для ідентифікації людей – індивідуальний стиль носового дихання, який може…
Українцям розповіли, як звільнити пам’ять на смартфоні без ризику втратити важливі фото та відео
Дізнайтеся, як прискорити мобільний інтернет на Android та iOS за допомогою простих порад для покращення…
Вчені відтворили вигляд давньоєгипетського начальника конюшень Небірі за допомогою сучасних технологій, незважаючи на його складну…
Досліджуйте смартфони 2025 року, які не виправдали очікувань: від Motorola до Google. Дізнайтеся, чому ці…
Чи варто заклеювати камеру на ноутбуці — поради експертів і реальні загрози