У п’ятницю, 11 квітня, рівень магнітної бурі буде коливатися в межах 5 балів, і це може позначитися на самопочутті людей, схильних до перепадів атмосферного тиску. У такі дні метеочутливі можуть скаржитися на головний біль, слабкість, утому та безсоння.
Про це стало відомо з інформації на порталі meteoagent, що моніторить активність Сонця і складає свій прогноз на основі супутникових систем NOAA, TESIS і наукових міжнародних метеорологічних лабораторій по всьому світу.
Дійсно, потужність бурі з 2 квітня не опускається нижче червоного рівня. 4 і 8 квітня були сильні спалахи, які збільшували потужність майже до 8-ми балів, а 11 квітня буря стала слабшою і опустила до 5-ти балів.
Очікується, що з 12 по 14 квітня вона триматиметься на рівні 4-х балів. 15 квітня вона стане 3-бальною і опуститься до мінімуму. Нова магнітна буря розпочнеться 21 квітня і триватиме цілих 5 днів.
Зазначимо, що сонячна активність зараз на помірному рівні. За останню добу там відбулося вісім спалахів класу С, які практично не впливають на Землю.
Сонячна активність на 11 квітня:
Зазначимо, що прогноз магнітних бур допомагає контролювати фактори ризику інфарктів та інсультів у дні, що передують цим типам сонячних явищ.
При цьому усі прогнози науковців наперед – дуже відносні, оскільки сонячна активність надзвичайно мінлива й ситуація може змінюватися до декількох разів навіть за добу. Тому вчені рекомендують стежити за оновленнями та попередженнями.
Фахівці видання Android Police заявили, що смартфони з тонким корпусом мають більше недоліків, ніж переваг.
Це рідкісне поєднання планет і Місяця обіцяє стати яскравим моментом для всіх любителів астрономії та…
Мобільний оператор lifecell продовжує енергомодернізацію мережі, щоб забезпечити зв’язок абонентам навіть при 10-годинних відключеннях електроенергії.
Українські прізвища можуть розповісти більше, ніж про професію чи характер предків. Деякі родові імена вказують…
Чутливим до змін погоди радять бути особливо обережними 22 квітня.
Технологія покликана вирішити проблему дефіциту робочої сили, що стає дедалі актуальнішою для Японії через старіння…