Нещодавно китайський музей привернув увагу громадськості, виставивши реконструйовані обличчя двох людей, що жили близько мільйона років тому. Це неймовірне досягнення вчених дозволило нам зазирнути в далеке минуле людства.
Дві скам’янілості, які мають вік від 800 тисяч до 1,1 мільйона років, були виявлені у 1989 та 1990 роках у провінції Хубей. У 1994 році палеоантрополог Цзя Ланьпо назвав ці знахідки юньсяньською людиною на честь місця, де їх було знайдено. Аналіз показав, що черепи належать самцю та самці юньсяньської людини, які померли у віці від 25 до 45 років.
У процесі відтворення зовнішності дослідники з Музею провінції Хубей, Університету Шаньсі, Інституту палеонтології хребетних та палеоантропології Китайської академії наук, Уханьського університету і Пекінського об’єднаного університету використали різноманітні методи моделювання. Завдяки сучасним технологіям, вчені змогли створити детальну реконструкцію обличчя, яке не лише відображає фізичні особливості, а й дає уявлення про риси характеру цих ранніх людей.
Ці знахідки не лише розширюють наші знання про ранні етапи розвитку людини, але й є важливими для вивчення еволюції гомінідів. Вчені сподіваються, що такі дослідження допоможуть зрозуміти, яким чином наші предки пристосовувалися до навколишнього середовища та якими були їхні соціальні взаємини.
Дана знахідка може допомогти в перегляді еволюції динозаврів та у вивченні їхнього середовища існування в…
В Україні запускають новий формат охорони громадського порядку - патрулювання за допомогою дронів.
Це відкриття важливе, бо дає можливість переосмислити те, як виникли перші представники царства тварин (Metazoa).
Науковці української антарктичної станції стали свідками рідкісного явища — до них прилетіла єгипетська чапля, птах,…
Vodafone закликає користувачів перейти на нові SIM-картки, аби уникнути проблем із доступом до мобільного інтернету.
Походження українських прізвищ вивчають вже багато років.