фото - freepik
Нове дослідження фізиків підтвердило теорію, що час це тільки ілюзія, яка зіткана на квантовому рівні. Це значить, що час не може бути об’єктивною величиною, а лише суб’єктивним сприйняттям. А ще вчені переглянули своє бачення щодо переміщення в просторі.
Про це пише nature.com
Так, експерти в ході численних досліджень знаходять все більше доказів на користь теорії, що час може бути лише суб’єктивним сприйняттям, а не об’єктивною реальністю. Крім того, їхні висновки ставлять під сумнів традиційні уявлення про переміщення в просторі, які виявляються набагато складнішими, ніж вважалося раніше.
Читайте також: нейромережі провалили найскладніший тест людства: що не вдалося штучному інтелекту
Одним із ключових доказових аргументів стала поведінка фотонів, які не підкоряються тимчасовим обмеженням. Інший важливий чинник сумнівів — здатність елементарних частинок переміщатися у просторі поза звичними законами класичної фізики.
Дослідники дійшли висновку, що структура простору-часу може піддаватися розриву та штучним змінам. У ході серії експериментів їм вдалося розірвати тканину простору і часу, що підтверджує можливість її модифікації.
Тепер перед фізиками стоїть нове масштабне завдання відновити цілісність порушеної структури. Ідеї, як це зробити, є за допомогою квантових обчислень.
Довідка: Квантові обчислення ― це новий вид обчислень, який використовує принципи фундаментальної фізики для дуже швидкого вирішення надзвичайно складних завдань.
Наслідки широкого розповсюдження квантових обчислень є глибокими, вони змінюють індустрії, методи шифрування і наукові дослідження.
Є й перспективні мети, зокрема, амбітне завдання знайти способи контролю перебігу часу як елементарних частинок, але й людини. Відкривши перед людством фантастичні перспективи: уповільнювати, зупиняти і навіть повертати час назад.
Стало відомо, що серйозна проблема з безпекою Samsung Galaxy може призвести до втрати паролів.
Як віртуальні бактерії можуть змінити реальну медицину - читайте у нашому матеріалі.
На думку вчених, впровадження дронів для штучного викликання опадів є важливим кроком у боротьбі з…
Нове відкриття не лише проливає світло на еволюційні процеси у зоні відчуження, а й відкриває…
Створена компанією Tencore, ця гусенична платформа вже пройшла жорсткі випробування в багнюці, снігу та піску…
Белз - це місто, яке пам’ятає скіфів, русичів і королів. Воно є справжнім живим свідком…