Фото - Xiaomi
Стало відомо, що нові навушники Buds 5 Pro від китайського виробника Xiaomi оснащені чіпом Qualcomm S7 Pro для потокової передачі аудіо Wi-Fi. Тепер в навушниках можна відходити від телефону, без погіршення з’єднання.
Про це пише портал The Verge.
Buds 5 Pro були офіційно представлені в Китаї 27 лютого разом зі смартфоном 15 Ultra.
Вони випускаються у двох версіях:
Також новинка радує функцією миттєвого переведення розмов у реальному часі та можливістю бездротової зарядки. Крім того, акумулятор “набрав” +21% ємності, якщо порівнювати з попередником – тепер це до 10 годин роботи без підзарядки та до 40 годин роботи з використанням кейсу.
За якісний звук відповідають одразу два динаміки: 10-міліметровий високочастотний динамік та 11-міліметровий сабвуфер з титановим покриттям, а також підтримка LHDC 5.0 та Hi-Res Audio. Затримка заявлена рекордно низька – 49 мс, а з LHDC Lossless і з’єднання через канал 2,4 ГГц затримка складе 20 мс.
У навушники впровадили систему із триблочного динаміка із двома підсилювачами — вона має видавати звук у 48 кГц/24 біт. Так, настроюванням звучання займалася компанія Harman.
Нова модель працює зі стандартом Qualcomm aptX Lossless, Hi-Res Audio, підтримує просторове звучання та Lossless-аудіо в Apple Music.
Звісно ж, запровадили ШІ-функції. Так, новинка може синхронно перекладати мову в режимі реального часу – мікрофони вловлюють мовлення співрозмовника, а в вусі транслюється вже перекладені слова.
Також виробник заявив про активне шумопоглинання до 55 дБ і вологозахист IP54. А ще новинка стійка до вітру зі швидкістю до 15 м/с, що має значно підвищити якість телефонних діалогів.
Доступні навушники Redmi Buds 5 Pro будуть у синьому, чорному, білому та чорно-помаранчевому виконанні.
Apple відкрила доступ до свого картографічного сервісу користувачам Android через мобільні веб-браузери.
Це відкриття дає нові уявлення про глибоководні екосистеми та їхніх незвичайних мешканців.
Дотримуючись лише однієї поради, кожен зможе приготувати каву, яка за смаком не поступатиметься напою з…
Подальші дослідження можуть дати більше відповідей про зв’язок міста з фараонами та можливу причину його…
Проєкт, який розробляли ще з 2019 року, реалізували на території, непридатній для іншого використання.
Учені планують посилити спостереження, аби оцінити вплив американської норки на локальну фауну.