Глава Tesla і SpaceX Ілон Маск висловив свою думку щодо ймовірності того, що штучний інтелект (ШІ) перестане підкорятися людині. Про це повідомляє видання Quartz.
Читайте також: Науковці знайшли головний секрет сексуальної привабливості
Під час виступу на конференції Future Investment Initiative в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія) Маск поділився своїми прогнозами щодо розвитку ШІ до кінця цього десятиліття. За його словами, ймовірність того, що штучний інтелект і роботи перестануть підкорятися людині або що щось піде не так, становить 10-20 відсотків.
При цьому Ілон Маск вважає, що найбільш ймовірним є розвиток, при якому «швидше за все, все буде чудово». Він впевнений, що Ш залишиться контрольованим, навіть незважаючи на те, що щороку буде ставати в десять разів кращим за свою попередню версію.
Маск також зазначив, що до кінця десятиліття ШІ буде настільки ж здатним, як 8 мільярдів людей на Землі. «Я думаю, він зможе робити все, що можуть робити люди, — можливо, протягом наступного року чи двох», — сказав він. За словами бізнесмена, всього за три роки ШІ стане розумнішим і здатнішим, ніж всі люди, що живуть на планеті разом узяті.
Це цікаво: У Венеції утворився новий острів: що стоїть за цим феноменом?
Також Маск передбачив, що в кожному регіоні світу буде створено кілька ШІ. Крім того, в майбутньому кількість роботів значно перевищить чисельність людей на планеті.
Ці прогнози Ілона Маска підтверджують загальну тенденцію до активного розвитку технологій штучного інтелекту та робототехніки у найближчі роки, і для багатьох це питання не тільки технологій, а й етичних та соціальних аспектів.
Нове найбільше просте число виявили за допомогою графічних процесорів.
До Великодня Київстар разом з онлайн-магазином Аврора дарує чудову можливість скористатися знижкою до 20%.
Історико-культурний заповідник “Більськ” показав стародавній бронзовий наносник — частину кінської упряжі, виготовлену технікою лиття.
Цей прорив підкреслює амбіції Китаю в галузі космічних досліджень і зміцнює його позиції як одного…
Vodafone пропонує гарну знижку на тарифи для абонентів.
Українські прізвища зазвичай мають 5–7 літер, тому короткі є винятком.