В Україні через регулярні відключення світла багато хто стикається з проблемою заряджання мобільних пристроїв. На жаль, трапляються ще й випадки, коли під рукою немає звичного повербанка або він просто розряджений.
“Телеграф” підготував кілька нехитрих способів, як можна зарядити телефон в такий непростий час. Деякі з цих рішень можуть потребувати додаткового обладнання.
Читайте також: Як захистити свої особисті дані на смартфоні: поширені загрози і ефективні стратегії захисту
Якщо у вас під рукою є заряджений ноутбук і ви не плануєте його використовувати, він може стати для вас справжнім рятівником. Під’єднайте смартфон до ноутбука через кабель USB. Хоча зарядка й відбуватиметься повільніше, ніж від звичайної мережі, ваш телефон все ж отримає хоч трохи енергії.
Цей варіант працює за тим же принципом, що й ноутбук. Якщо у вас є бездротова колонка, її можна використати як своєрідний повербанк. Головне — переконатися, що колонка сама заряджена. Хоча цей спосіб не забезпечить повну зарядку, для екстреного дзвінка енергії може бути достатньо.
Більшість водіїв має зарядний пристрій для телефону, який підключається до бортової системи автомобіля. У такому випадку ви зможете заряджати телефон так само, як і в домашніх умовах. Просто підключіться, і ваш пристрій розпочне заряджатися.
Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) зазвичай купують для ноутбуків та комп’ютерів, але ними також можна заряджати й телефони. Це надзвичайно зручно, адже ви можете не хвилюватися про те, що ваш телефон розрядиться у найважливіший момент — ДБЖ забезпечить тривалу подачу енергії.
Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!
У Китаї археологи знайшли близько 6000 унікальних бронепластин династії Хань, які свідчать про високі технології…
Вчені знайшли останки дитини з блакитними очима, що жила 17 тис. років тому. Це відкриття…
Дослідження Тель-Авівського університету спростувало міфи про забруднення довкілля від копалень царя Соломона. Нові дані свідчать…
На Марсі спостерігають "зимову країну чудес": сніг на Червоній планеті — це вуглекислий лід, що…
Сонячний зонд NASA Parker Solar Probe встановив нові рекорди, наблизившись до Сонця на 6,1 млн…
Науковці дослідили таємницю середньовічних "капелюхів принцеси" – енінів, популярних в XV столітті. Вони були символом…