Холодна погода може мати серйозний вплив на продуктивність і довговічність ваших смартфонів, зокрема швидка розрядка батареї. “Телеграф” підготував для вас 5 важливих порад, які допоможуть зберегти ваші гаджети в цілості та зменшити їхній негативний вплив на морозі.
Читайте також: Lifecell представив нові дешеві тарифи з безлімітним інтернетом
Низькі температури негативно впливають на хімічні реакції в літій-іонних батареях, які поширені в смартфонах. Це може призвести до швидшого розрядження акумулятора, а в найгірших випадках — до раптового вимкнення пристрою. При сильному морозі батарея може навіть перестати працювати, поки не нагріється до комфортної температури. Найкраще тримати телефон у теплі, наприклад, класти його в внутрішні кишені одягу.
Рідкокристалічні дисплеї особливо вразливі до холоду. Це може викликати сповільнення часу відгуку та з’явлення дивних плям на екрані. Якщо ваш телефон впаде на морозі, ризик розбиття екрану зростає. У таких ситуаціях допоможуть захисні плівки або скло.
Сильний холод може спричинити різні несправності в гаджетах. Наприклад, можуть виникати проблеми при читанні SIM-карт або з труднощами виконуватись звичні функції. Щоб уникнути цих неприємностей, варто використовувати спеціальні термо- або ізольовані чохли.
Перехід із холодного середовища в тепле може стати причиною утворення конденсату всередині пристрою. Ця вологість може завдати серйозної шкоди гаджетам, якщо ви активно ними користуєтеся, не чекаючи, поки вони адаптуються до нових умов. Щоб мінімізувати шкоду під час дзвінків чи прослуховування музики на вулиці, використовуйте навушники з вбудованим мікрофоном.
Головне правило: надмірний холод шкодить так само, як і занадто висока температура. Якщо ваш телефон опинився на холоді, дозвольте йому досягти кімнатної температури, перш ніж вмикати чи заряджати.
Дізнайтесь більше про цей шокуючий вид гусениць і їхнє загадкове життя на Гаваях!
Вимкнення технології 3G - це частина стратегії компанії з оптимізації частотного спектра та розвитку мережі…
Прізвища із благородним походженням не рідкість для України. Їх можна відрізнити за певними суфіксами.
У неділю, 27 квітня, на Землі магнітних бур не очікується.
Нові стандарти спрямовані на зменшення електронних відходів, підвищення прозорості для споживачів та підтримку права на…
Цей прорив у квантових обчисленнях демонструє потенціал Японії у сфері передових технологій та її прагнення…