WhatsApp вводить нові обмеження для боротьби з поширенням дезінформації.
Про це повідомляє месенджер на своїй офіційній сторінці.
Тепер користувачі не зможуть надсилати одне й те саме повідомлення більше ніж п’яти особам або групам. Ці заходи спрямовані на підтримку приватності спілкування та зменшення вірусного поширення контенту, який може вводити в оману користувачів.
Читайте також: Нова функція TikTok допоможе убезпечити акаунт від зламу: що потрібно знати
Це нове правило, яке спершу випробовували в Індії, тепер буде застосоване по всьому світу, щоб знизити ймовірність поширення фейкових новин. Раніше одне повідомлення можна було переслати до 20 осіб чи груп.
Ідея WhatsApp полягає в тому, щоб користувачі могли отримувати важливі повідомлення, не перевантажуючи свої вхідні скриньки. Компанія вжила заходів для боротьби зі спамом, обмеживши кількість маркетингових повідомлень і запровадивши функцію «скасувати підписку». Це дозволяє користувачам відмовитися від певних типів повідомлень, не блокуючи сповіщення з облікового запису.
У найближчі тижні компанія планує тестувати обмеження на індивідуальні трансляції повідомлень. Зараз йдеться про ліміт на близько 30 повідомлень на місяць. Крім того, якщо користувачі хочуть надсилати більше повідомлень великій кількості людей, вони можуть використовувати спеціальні особисті канали для цього.
Компанія також планує встановити подібні обмеження для широкомовних повідомлень з бізнес-акаунтів. Дотепер бізнес-акаунти WhatsApp могли надсилати необмежену кількість безкоштовних повідомлень, але незабаром компанія запровадить платну версію цієї функції з деякими додатковими інструментами.
Читайте також: Оновлення Windows 11 “випадково” прибрало ШІ-асистента: збій чи хитрий хід Microsoft
Наприклад, користувачі бізнес-акаунтів також зможуть планувати публікацію повідомлень за розкладом. Протягом пілотного періоду продавці отримають 250 кастомізованих повідомлень безкоштовно, а потім їм доведеться платити за додаткові можливості. Наразі ціна на повідомлення невідома.
Тема про те, як українські прізвища могли виникати від особистих рис, зокрема — неохайності, є…
У річках Колорадо помічено агресивного "загарбника" - іржавого рака, який загрожує місцевій екосистемі.
Дане рішення має зробити мобільні мережі, інтернет і критичні технології більш стабільними та захищеними.
Дане відкриття кидає виклик традиційним уявленням про старіння у хребетних.
Всіх українців цікавить, коли територія навколо ЧАЕС стане придатною для життя. Прогнози вражають...
Американське космічне агентство заявило, що занепокоєння Гокінга мають під собою реальні підстави і ситуація з…