Швидкість мобільного 4G-інтернету від Київстар зросла більш ніж на 30%. Оператор активно розвиває свою мережу, розширюючи покриття та збільшуючи пропускну здатність. Це означає, що Київстар продовжує залишатися лідером за кількістю 4G-базових станцій в Україні. Наразі швидкісний мобільний інтернет цього оператора охоплює понад 95,7% населення країни, про що розповідає прес-служба компанії.
Прискорення передачі даних стало можливим завдяки модернізації мережі у 2024 році, зокрема переходу з 3G на 4G у частотному діапазоні 2100 МГц. Завдяки ефективнішому використанню спектра, 4G суттєво покращує якість та швидкість з’єднання.
Київстар не зупиняється на досягнутому. Оператор провів тестування у 28 містах, результати якого підтвердили значне зростання швидкості мобільного інтернету. Додаткові частоти в діапазонах 2100 МГц та 2300 МГц, отримані під час спектрального аукціону в листопаді 2024 року, також виявилися корисними для покращення послуг. Це дозволило збільшити ємність мережі, що, в свою чергу, позитивно вплинуло на якість зв’язку під час великих навантажень.
Крім того, завдяки масштабним інвестиціям та системній модернізації, Київстар зміцнив стійкість телекомунікаційної інфраструктури у понад три рази з початку повномасштабної війни. Лише з 2022 року оператор вклав понад 2,3 млрд грн у проєкти енергонезалежності.
Таким чином, Київстар підтверджує свої наміри й далі покращувати якість мобільного зв’язку та інтернет-послуг в Україні, що, без сумніву, позитивно вплине на користувачів.
Науковці виявили нову унікальну ознаку для ідентифікації людей – індивідуальний стиль носового дихання, який може…
Українцям розповіли, як звільнити пам’ять на смартфоні без ризику втратити важливі фото та відео
Дізнайтеся, як прискорити мобільний інтернет на Android та iOS за допомогою простих порад для покращення…
Вчені відтворили вигляд давньоєгипетського начальника конюшень Небірі за допомогою сучасних технологій, незважаючи на його складну…
Досліджуйте смартфони 2025 року, які не виправдали очікувань: від Motorola до Google. Дізнайтеся, чому ці…
Чи варто заклеювати камеру на ноутбуці — поради експертів і реальні загрози