фото - freepik
Facebook оголосив про нову можливість для авторів контенту заробляти гроші за перегляди їхніх Stories. Ця можливість доступна глобально для учасників програми монетизації Facebook Content Monetization.
Про це повідомляє Facebook.
Так, тепер творці контенту можуть заробляти на переглядах своїх публічних Stories, публікуючи в них відеорецепти або короткі ролики про повсякденне життя. Розмір виплат залежить від популярності публікацій, а для початку монетизації не потрібно досягати певного порогу переглядів.
Читайте також: Скандал навколо Google: користувачі виявили, що популярний додаток за ними шпигує
При цьому учасники програми Facebook Content Monetization, які вже активували монетизацію контенту, не потребують додаткових налаштувань для використання нової функції.
А от автори, які ще не є учасниками, можуть подати заявку на участь через офіційний вебсайт -Facebook планує відкрити реєстрацію для нових учасників у 2025 році.
Зазначимо, що нова функція Monetization for Stories (Монетизація історій) являється частиною зусиль Meta щодо залучення авторів з інших платформ, таких як TikTok, пропонуючи їм бонуси, контентні угоди та підтримку розвитку спільнот.
Нагадаємо, що на сьогоднішній день в Facebook є 5 основних способів монетизації:
Так, з моменту запуску монетизації у 2017 році Facebook оплатив контент понад 4 мільйонам авторів.
Читайте також: Xiaomi представила Redmi Note 14S: чим цікава новинка
Що ж стосується минулого року, то у 2024 році автори заробили в соцмережі понад 2 мільярди доларів, а виплати за короткі відео зросли на 80%.
Вчені з Каліфорнійського університету виявили, що білок фібромодулін (FMOD) здатний запобігати утворенню шрамів після травм.…
Поточні розрахунки траєкторії свідчать про те, що 2002 JX8 пролетить повз Землю без будь-якої небезпеки.
"Видалено" - не означає "знищено"?
Вчені з Північно-Східного університету ( США ) припустили, що вікове зниження фізичної активності пов'язане не…
Тема про те, як українські прізвища могли виникати від особистих рис, зокрема — неохайності, є…
У річках Колорадо помічено агресивного "загарбника" - іржавого рака, який загрожує місцевій екосистемі.