Google нарешті прибере проблему з безконтрольною розрядкою акумулятора під контроль — компанія запускає нові інструменти для розробників, які допоможуть виявляти додатки, що таємно витрачають заряд у фоновому режимі.
Одна з найпоширеніших причин швидкого розряду — це “wake locks”. Це системна функція Android, яка не дозволяє телефону засинати, навіть коли він не використовується. Наприклад, деякі додатки використовують її для відтворення музики або навігації. Але якщо додаток неправильно працює у фоні, він може утримувати систему активною годинами — і знищувати вашу батарею.
У новій бета-версії Android Vitals (в панелі Play Console) Google додала метрику, яка відстежує надмірне утримання wake lock. Вона позначає ті додатки, які утримують телефон активним понад 3 години за 24 години, не маючи активної служби на передньому плані.
Це означає, що розробники тепер зможуть точно визначати проблемні місця й оптимізувати свої додатки, перш ніж користувачі почнуть скаржитися на батарею.
Google також співпрацює з великими брендами, такими як Samsung, щоб розробити єдині стандарти “хорошої” продуктивності для Android. У майбутньому компанія планує додати більше метрик, які стосуватимуться швидкодії та енергоспоживання, а також, можливо, впровадити зміни у Play Store, які дозволять рекомендувати найбільш оптимізовані додатки.
Функція excessive wake lock вже доступна у бета-версії, і Google закликає розробників випробовувати її та надсилати відгуки. Це лише перший крок у багаторічному плані з покращення стабільності та енергоефективності Android.
Дана знахідка може допомогти в перегляді еволюції динозаврів та у вивченні їхнього середовища існування в…
В Україні запускають новий формат охорони громадського порядку - патрулювання за допомогою дронів.
Це відкриття важливе, бо дає можливість переосмислити те, як виникли перші представники царства тварин (Metazoa).
Науковці української антарктичної станції стали свідками рідкісного явища — до них прилетіла єгипетська чапля, птах,…
Vodafone закликає користувачів перейти на нові SIM-картки, аби уникнути проблем із доступом до мобільного інтернету.
Походження українських прізвищ вивчають вже багато років.