Google нарешті прибере проблему з безконтрольною розрядкою акумулятора під контроль — компанія запускає нові інструменти для розробників, які допоможуть виявляти додатки, що таємно витрачають заряд у фоновому режимі.
Одна з найпоширеніших причин швидкого розряду — це “wake locks”. Це системна функція Android, яка не дозволяє телефону засинати, навіть коли він не використовується. Наприклад, деякі додатки використовують її для відтворення музики або навігації. Але якщо додаток неправильно працює у фоні, він може утримувати систему активною годинами — і знищувати вашу батарею.
У новій бета-версії Android Vitals (в панелі Play Console) Google додала метрику, яка відстежує надмірне утримання wake lock. Вона позначає ті додатки, які утримують телефон активним понад 3 години за 24 години, не маючи активної служби на передньому плані.
Це означає, що розробники тепер зможуть точно визначати проблемні місця й оптимізувати свої додатки, перш ніж користувачі почнуть скаржитися на батарею.
Google також співпрацює з великими брендами, такими як Samsung, щоб розробити єдині стандарти “хорошої” продуктивності для Android. У майбутньому компанія планує додати більше метрик, які стосуватимуться швидкодії та енергоспоживання, а також, можливо, впровадити зміни у Play Store, які дозволять рекомендувати найбільш оптимізовані додатки.
Функція excessive wake lock вже доступна у бета-версії, і Google закликає розробників випробовувати її та надсилати відгуки. Це лише перший крок у багаторічному плані з покращення стабільності та енергоефективності Android.
В результаті генної модифікації павуки почали виробляти шовк із червоною флуоресценцією.
Google усунула небезпечну вразливість у Android, яку вже використовували хакери.
Дане відкриття підкреслило, як складно і тонко налаштоване зорове сприйняття людини, і як важливо розуміти…
У 2025 році мобільні оператори в Україні підвищили ціни на свої тарифи, однак на ринку…
На оборонній виставці DEFEA 2025 в Афінах грецька компанія Miltech Hellas представила революційну розробку —…
Експерти вважають, що якщо у вас є доступ до води, ви можете прожити два-три місяці…