Фото: facebook.com/AntarcticCenter
Українські полярники з полярної станції “Академік Вернадський” розкрили правду, спростувавши 5 найпоширеніших міфів про цих милих птахів. Виявляється, що пінгвіни мешкають не лише в Антарктиці, а й у багатьох інших місцях Південної півкулі.
На своїй офіційній сторінці у Facebook дослідники зазначили, що не всі пінгвіни такі вже милі та лагідні. Коли їм загрожує небезпека, ці пернаті можуть стати досить агресивними.
Це твердження далеко від істини. Насправді пінгвіни мешкають по всій Південній півкулі, включаючи тепліші кліматичні зони. Вчені зауважують, що загалом існує 18 видів пінгвінів, з яких лише п’ять мешкають в Антарктиці.
Полярники розвіюють цей міф, зазначаючи, що пінгвіни – надзвичайно спритні створіння. Субарктичні види здатні розганятися у воді до 36 км/год під час полювання або втікаючи від хижаків. Коли на суші їм потрібно швидко пересуватись, вони просто лягають на животик і ковзають, використовуючи свої лапки. Тож у допомозі людини пінгвінам немає потреби.
Цей міф з’явився після жарту одного з полярників, який сказав, що коли в небі летить літак, пінгвіни піднімають голову, падають на спину, і їх потрібно перевертати. Але це лише жарт.
Вчені наголошують, що кольорова гама пінгвінів варіюється. Чорно-білі пінгвіни з помаранчевими акцентами – це імператорські та королівські види, але вони не мешкають поблизу станції “Академік Вернадський”. Тут живуть три інші види: аделі, субантарктичні та антарктичні пінгвіни.
Це не зовсім так. Лише імператорські та королівські пінгвіни так роблять. А ті, що мешкають поблизу “Вернадського”, будують гнізда для висиджування своїх малюків.
Хоча пінгвіни дійсно виглядають милими, насправді вони можуть бути досить агресивними, особливо коли відчувають загрозу або під час шлюбного періоду. Дослідники з “Вернадського” підкреслюють, що вигляд не завжди відображає характер.
Розробку вже називають новим словом у "зеленій" енергетиці, яка може зробити чисту електроенергію доступною для…
Втомилися від бездумного перегляду коротких відео? YouTube вирішив допомогти.
Це відкриття може змінити наше розуміння смакових відчуттів і вплинути на подальші дослідження в галузі…
Новий, поки що не названий смартфон, буде орієнтований на бюджетний сегмент і оснащений камерою із…
Це одна з наймасштабніших метеоритних знахідок у Європі — і вона відкриває нову сторінку в…
У матеріалі — покрокова інструкція, як безпечно повернути смартфону стабільну зарядку, звільнивши його від пилу.