Сон – це основа нашого фізичного та психічного здоров’я. Хоча тривалість сну може бути індивідуальною для кожної людини, певні правила допоможуть зробити нічний відпочинок якісним.
Перше, про що варто пам’ятати, це що всі лікарські засоби слід вживати лише за призначенням лікаря. Адже деякі медикаменти можуть суттєво вплинути на якість сну. Цю інформацію розповіли українські медики-блогери на своїй сторінці “Свій док” в Instagram, пише glamour.kyiv.ua.
Ще одне важливе правило – спальня повинна бути місцем відпочинку, а не робочим кабінетом. Уникати завершення дня перед телевізором або комп’ютером в спальні – кращий варіант.
Якщо ви стикаєтеся з джерелами світла чи шуму, які вам важко контролювати, такими як музика сусідів або вуличне освітлення, не забувайте про маски для сну та беруші. Додатково, варто подбати про комфорт у спальні – підтримуйте прохолодну температуру, відкривайте вікна на кілька хвилин перед сном або використовуйте кондиціонер. Головне, щоб ви обирали відповідний одяг та покривала, які сприяють вашому відпочинку.
Медики також наголошують, що якщо ви відчуваєте труднощі з засинанням та багато часу проводите, куючи у ліжку, варто спробувати методики релаксації. Йога, медитація чи прості дихальні вправи можуть стати вашими найкращими друзями в боротьбі зі стресом та безсонням.
Справжній, якісний сон – це не лише про кількість годин, проведених в ліжку, а й про те, наскільки Ви відчуваєте себе відпочилими після пробудження. Дотримуватись цих простих порад варто кожному, адже якісний сон – запорука здоров’я.
Судан має найбільше пірамід у світі, перевершуючи Єгипет. Досліджуйте невідому історію і велич стародавнього царства…
Вчені вказали на 250 мільйонів років, коли Землі загрожує масове вимирання. Кліматичні зміни можуть зробити…
Дізнайтеся про магнітні бурі в Україні з 23 по 29 грудня: дати, симптоми і поради…
Досліджуйте загадкові українські прізвища з невідомим походженням. Чи є ваше прізвище серед них?
Австралійські вчені виявили, що повна відмова від алкоголю може підвищити ризик деменції у похилому віці.
Вчені виявили зв'язок між зовнішньою привабливістю та тривалістю життя: привабливі люди живуть довше, ніж непривабливі.