Астрономи з усього світу знову вражені новим відкриттям. Вони змогли вловити загадковий сигнал, знаменитий як швидкі радіосплески (FRB), що походить з древньої галактики, розташованої в мільярдах світлових років від нас, повідомляє bilshe.com.
Експерти поки що гадають, що ці радіосплески можуть бути спробою інопланетян зв’язатися з нашою планетою. Однак не всі згодні з цим припущенням. Деякі науковці висловлюють сумніви та вважають, що джерелом сигналів можуть бути чорні діри або зірки, які досягли стадії колапсу.
Цікаво, що сигнал був зафіксований з так званої «мертвої» галактики, яка більше не виробляє нових зірок. Це відкриття змінює уявлення про природу цих загадкових космічних явищ і пропонує думку про те, що їх походження може бути більш різноманітним, ніж вважалося раніше.
Раніше вчені вважали, що швидкі радіосплески з’являються виключно з молодших галактик, де продовжується формування зірок. А тепер, з новими даними, доцільно задуматися над іншими можливими джерелами цих сигналів.
Досі залишається питання: що ж насправді стає причиною швидких радіосплесків? Переважна більшість науковців дотримуються думки, що їх джерелом є вмираючі зірки у віддалених галактиках, відомі як магнетари. Ці зірки характеризуються потужним магнітним полем, яке, згідно з дослідженнями, здатне випромінювати радіохвилі в космос.
Міжнародна група вчених з Канади , Великобританії та Китаю дійшли висновку, що міні-льодовиковий період у VI столітті нашої ери стало фактором,…
Зйомка велася на довжині хвилі 17,4 нанометра, що дозволило відобразити корону — верхній, найрідше розріджений…
Тепер відновлення кісток може стати простіше та безпечніше.
Відкриття проливає світло на морську історію Іспанії та обіцяє стати важливою подією для археологічної науки.
Дізнайтеся, які смартфони працюють без підзарядки не один день і що впливає на їхню витривалість.
Китайські вчені здійснили технологічний прорив, вперше вимірявши лазером відстань до супутника DRO-A, що обертається навколо…