Дослідники зробили цікавий прорив у вивченні наших давніх родичів. Мета їхнього дослідження — заповнити прогалини в знаннях про еволюцію людини. Вчені, можливо, виявили новий вид, який називається Homo juluensis. Цей вид, за припущеннями, існував одночасно з Homo sapiens приблизно 300 000 років тому на території сучасного Китаю.
Видання indy100 зазначає, що Homo juluensis мешкали у Східній Азії, де полювали на диких коней у невеликих групах та виготовляли кам’яні знаряддя праці. Існує також імовірність, що вони обробляли шкури тварин для виживання.
Раніше фрагменти кісток, знайдені на території Китаю, приписували іншим архаїчним людям — денисівцям, які жили на цій території приблизно від 285 000 до 25 000 років тому. У процесі аналізу фахівці помітили значну схожість між кістками Homo juluensis та денисівцями, особливо в області щелеп і зубів.
Дослідники, серед яких антрополог Крістофер Бей з Гавайського університету в Маноа і палеонтолог Сюйцзе Ву з Китайської академії наук, вважають, що Homo juluensis можуть також представляти собою підгрупу денисівців. Проте для повного розуміння цієї спорідненості необхідні додаткові дослідження.
Бей зазначив: “Це дослідження прояснює питання стосовно скам’янілостей гомінінів, які важко віднести до Homo erectus, Homo neanderthalensis або Homo sapiens”.
Горбатий кит встановив новий рекорд, пропливши понад 13 тисяч км у пошуках пари, подолавши три…
Прогноз сонячної активності на 12-14 грудня: очікуються несильні магнітні хвилювання й повернення до нормальних умов.
В Австралії вчені втратили 323 флакони зі смертельно небезпечними вірусами через порушення біобезпеки. Ризик для…
Науковці запропонували нову гіпотезу про існування позаземного життя, що може мати нетрадиційні форми. Дослідження включають…
Вчені з'ясували, чому люди чіпають обличчя — ця звичка дісталась нам у спадок від мавп.…
Дослідження показало, що лише 0,001% людей на Землі дихають чистим повітрям, а найбільше забруднення спостерігається…