Categories: Новини

Науковці розкрили секрет жіночого оргазму

Нове дослідження вчених показало, що жіночий оргазм може виконувати роль механізму стимуляції овуляції під час статевого акту. Цікаво, що жінки здатні завагітніти лише в певні дні свого менструального циклу, незалежно від статевих стосунків, пише ua.новини.

У природі деякі тварини, такі як кролики, кішки та верблюди, овулюють лише під час злягання. Це змусило науковців задуматися, звідки взявся такий механізм і чому він існує.

Дослідники висунули припущення, що оргазм міг перейти до жінок від предків ссавців, які мали схожий тип овуляції. Якщо це справді так, тоді обидва процеси — оргазм та овуляція під час злягання — повинні реагувати на один і той же тип препаратів. Щоб перевірити цю ідею, команда вчених з Медичного коледжу при Університеті Цинциннаті (США) провела розгорнуте дослідження на самках кроликів.

Протягом двох тижнів експериментатори давали тваринам антидепресант, відомий як флуоксетин, який належить до класу селективних інгібіторів зворотного захоплення серотоніну. Відомо, що такі препарати можуть викликати статеву дисфункцію, у тому числі придушення оргазму як у чоловіків, так і у жінок. Тому дослідницька група вирішила виявити, який вплив флуоксетин має на овуляцію у кроликів. Для порівняння одна група тварин не отримувала флуоксетин.

Усі самки мали статеві стосунки з одним і тим же самцем. Вчені вели облік кількості овуляцій, і результати були вражаючими: у кролиць, які приймали антидепресант, спостерігалося приблизно на 30% менше овуляцій після спарювання в порівнянні з контрольною групою.

Таким чином, вчені зробили висновок, що жіночий оргазм може бути свого роду еволюційним подарунком, успадкованим від стародавніх ліній тварин, у яких овуляція відбувалася тільки під час злягання.

 

Aleksandr V.

Recent Posts

Науковці виявили ключову вразливість у безпеці штучного інтелекту

Вчені виявили серйозну вразливість у безпеці штучного інтелекту, дозволяючи красти моделі через електромагнітні сигнали.

5 години ago

Дивні сигнали з космосу: науковці простежили їх до несподіваного джерела

Вчені розкрили загадку швидких радіосплесків, виявивши їх джерело в магнітосфері магнетара в галактиці на відстані…

7 години ago

Клієнтам ПриватБанку потрібно терміново перевипустити картки: дізнайтеся, чи це стосується вас

Клієнтам ПриватБанку слід замінити картки, термін дії яких завершився. Дізнайтеся, як перевипустити картку через відділення…

8 години ago

Прізвища, які вказують на те, що ваші предки купалися в грошах: перевірте, чи є ваше у списку

Досліджуйте, які прізвища вказують на багатство ваших предків. Дізнайтеся про 20 родових імен, пов'язаних із…

9 години ago

Магнітні бурі, прогноз на два дні: чого очікувати від сонячної активності 7-8 січня

Очікуються магнітні бурі 7-8 січня з невеликими коливаннями сонячної активності. Прогнози можуть коригуватись.

10 години ago

Найяскравіша комета 2025 року вже наближається до Сонця: коли та де на неї дивитись

Комета ATLAS C/2024 G3 наближається до Сонця і може стати найяскравішою кометою 2025 року. Дізнайтеся,…

11 години ago