Магнітні бурі можуть впливати на атмосферний тиск, внаслідок чого деякі люди відчувають головний біль, втому та стрес. «Главком» підготував для вас прогноз магнітних бур на найближчі дні, оснований на даних Центру прогнозування космічної погоди (SWPC) NOAA. Геомагнітна активність вимірюється за шкалою від 0 до 9, де планетарний К-індекс 5 і вище вказує на сильну магнітну бурю.
У четвер, 23 січня, прогнозується сонячна активність з К-індексом 3 (зелений рівень), що свідчить про слабкі магнітні бурі.
У п’ятницю, 24 січня, сонячна активність зросте до К-індексу 4 (жовтий рівень), що відповідає середнім магнітним бурям.
Слід зауважити, що прогнози магнітних бур можуть змінюватись. Дослідники сонячної активності оновлюють дані кожні три години. Тому рекомендуємо слідкувати за змінами.
Магнітна буря — це явище, яке викликане регулярними спалахами та вибухами на Сонці, внаслідок яких виділяється велика кількість сонячної енергії. Буря складається із заряджених частинок (протонів і електронів), що рухаються в різних напрямках, включаючи Землю. Коли ці частинки досягають магнітосфери Землі, виникає активність, яку науковці називають магнітними бурями.
Для класифікації магнітних бур використовують індекс рівня потужності – К-індекси. Коливання від К-індексу 1 до 4 вважаються незначними і зазвичай не помічаються жителями Землі. Всі магнітні бурі, що перевищують К-індекс 5, класифікуються як бурі червоного рівня, які можуть серйозно впливати на життя людей та знижувати загальне самопочуття. Відзначимо, що під час магнітних бур високого рівня можуть відбуватися збої в роботі таких джерел зв’язку, як стільникові вежі, супутники, радіо та GPRS. Під час магнітних бур, що досягають К-індексу 7 або 8, можна спостерігати полярні сяйва.
Магнітні бурі можуть впливати на атмосферний тиск, тому деякі люди можуть відчувати головний біль, втому і стрес. Спеціальних ліків від магнітних бур не існує, але звичайні засоби можуть допомогти полегшити симптоми.
Дане дослідження астробіологів вказує, що наявність рідкої води не завжди означає можливість існування життя.
Дослідження підкреслює важливість міграційних процесів у формуванні ранніх землеробських суспільств у регіоні.
Знайдено ідеальні навушники з шумопоглинанням. Вони відзначаються покращеною якістю звуку, вдосконаленою системою шумозаглушення та оновленим…
Знімок, зроблений ще у 2014 році, лише зараз став відомим широкій публіці, і вчені нарешті пояснили його походження.
Ця пропозиція є надзвичайно вигідною, оскільки забезпечує швидкий інтернет за доступною ціною, що є рідкісним…
Дослідження українських прізвищ виявило, що деякі з них пов'язані з пристрастю предків до паління тютюну.