Сіддхарт Нандьяла, 14-річний підліток із Далласа, США, розробив застосунок на основі штучного інтелекту під назвою CircadiaV, який здатний виявляти серцеві захворювання за 7 секунд, аналізуючи звуки серця, записані за допомогою смартфона.
Про це пише The Logical Indian.
Так, 14-річний Сіддхарт Нандяла на сьогоднішній день наймолодший у світі сертифікований фахівець зі штучного інтелекту, який має сертифікати від Oracle та ARM. Не дивлячись на свій юний вік, він є засновником і генеральним директором компанії STEM IT, яка спрямована на популяризацію освіти в галузі науки, технологій, інженерії та математики (STEM) у всьому світі.
Наразі він оголосив про розробку інноваційного застосунку, який здатний революціонізувати ранню діагностику серцево-судинних захворювань.
Йдеться про застосунок CircadiaV. Він аналізує звуки серця, записані за допомогою смартфона, і здатний виявити потенційні проблеми протягом 7 секунд з точністю понад 96%.
Застосунок вже був протестований на понад 15 000 пацієнтах у США та 700 пацієнтах в Індії, зокрема в Губернаторській загальній лікарні в Гунтурі.
Завдяки штучному інтелекту, застосунок показав понад 96% точності під час тестувань на тисячах пацієнтів у США та Індії. Не дивно, що головний міністр Андхра-Прадеш, Нара Чандрабабу Найду, високо оцінив досягнення Сіддхарта, назвавши його застосунок медичним проривом і запевнивши в повній підтримці з боку уряду.
“Я приголомшений надзвичайним талантом Сіддхарта і його відданістю використанню технологій на благо людства”, — сказав головний міністр штату Андхра-Прадеш Чандрабабу Найду після зустрічі з 14-річним вундеркіндом. “У такому юному віці він є натхненням для всіх нас. Я щиро заохочую його не зупинятися на досягнутому і запевняю його в нашій повній підтримці в усіх його починаннях”.
Експерти кажуть, що даний застосунок має потенціал змінити підхід до кардіодіагностики в усьому світі, особливо там, де медичні ресурси обмежені.
Розбираємося, чому бездротова зарядка може бути не найкращим вибором для щоденного використання та кому вона…
Фахівцям із Барселони вдалося відтворити найбільшу повінь в історії нашої планети. Комп'ютерне моделювання показало, що…
Netflix запустив експеримент із новою системою пошуку контенту, яка базується на технологіях штучного інтелекту.
Римляни встановлювали тарани в носовій частині кораблів. З їхньою допомогою вони топили ворожі судна.
Оновлення вже зняли з серверів, а компанія готує хотфікс для тих, хто встиг його встановити.
Вчені вважають, що метод може зробити революцію у сфері відновлення зубів.