Вчені виявили шокуючі докази того, що легендарні міста могли бути знищені вибухом, еквівалентним 20 мегатоннам тротилу. Розплавлена кераміка, сліди іридію та зниклі фундаменти вказують на катастрофу небачених масштабів. Що або хто стер ці міста з лиця Землі — залишається загадкою, яку дослідники намагаються розгадати й досі.
Так, аналіз фрагментів стародавніх міст Содома та Гоморри показав, що їх було знищено потужним вибухом зверху. Потужність вибуху оцінюється в 20 мегатонн, що можна порівняти з атомною бомбою.
Дослідники виявили товстий шар згорілої органіки та попелу, що утворився близько 1650 до н. е. У ньому знайдені роздроблені скелети, засклені керамічні уламки та цегла з «бульбашками». Цеглини в фундаментах були відсутні.
Сліди вибуху включають платину, нікель, іридій та залізо, характерні для ядерних випробувань. Проте джерело вибуху залишається невідомим. Діаметр ураженої зони вказує на потужність від 12 до 23 мегатонн, але точне значення визначити складно через кут падіння вибухової хвилі.
Поки що експерти вважають, що древні міста з землі стер колосальної потужності вибух, який прийшов звідкись зверху. Судячи з діаметру зони ураження, потужність “кари з небес” становила від 12 до 23 мегатонн. Більш точно визначити значення неможливо, оскільки для цього необхідно знати кут, під яким вибухова хвиля і випромінювання від спалаху прийшли до поверхні.Таким чином, у вчених поки що більше питань, ніж відповідей, і вони сподіваються знайти нові дані у майбутньому.
Вивчення даної хмари надає унікальну можливість дослідити процеси формування зірок у нашому космічному оточенні.
Розповідаємо, як правильно використати фольгу і на що звернути увагу.
Перше успішне випробування системи відбулося у серпні 2024 року, коли вчені отримали попередження за 26…
Одним із важливих питань на сьогоднішній день являється збереження мобільних номерів загиблих або зниклих безвісти…
Дійсно, деякі прізвища справді асоціюються з могутністю, владою й визначальним впливом на історію України.
Протягом останніх 24 годин сонячна активність була на низькому рівні.