Нав’язливі розсилки і дзвінки не лише порушують комфорт людини, але й ставлять під загрозу її безпеку. Саме тому важливо знати, як позбутися непотрібного спаму і не стати жертвою шахраїв.
Про це пише ilenta.
Якщо вірити статистиці, то щодня по всьому світу надсилається приблизно 250 млрд електронних листів, 45% з яких – спам. Іншими словами, на кожного жителя Землі припадає щодня по 14 небажаних повідомлень чи дзвінків.
Кожна людина погодиться, що найбільше в таких повідомленнях дратує їх нав’язливість та неузгодженість з інтересами та запитами тієї чи іншої людини.
При цьому найпоширенішим шляхом розповсюдження спаму є розсилання через електронну пошту. Основна мета – просування товарів та послуг, найчастіше низької якості, а також шахрайство завдяки шкідливим вкладенням або посиланням.
Ось кілька способів, як захиститись від небажаних повідомлень:
Використання фільтрів спаму. Більшість поштових сервісів, таких як Gmail або Outlook, мають вбудовані фільтри для автоматичного виявлення спаму. Увімкнення цих фільтрів значно зменшує кількість небажаних листів.
Наявність кількох адрес електронної пошти під різні потреби. Наприклад, одну електронну пошту можна використовувати для робочих контактів, іншу – для реєстрації на комерційних вебсторінках, форумах та інших ресурсах, де є підозра, що пошту можуть використати для розсилання спаму.
Для захисту пристрою можна також використовувати антивірусне програмне забезпечення, яке має функцію розширеного захисту від спаму.
Будьте обережні з додатками. Деякі додатки можуть мати доступ до вашої пошти або повідомлень. Уважно читайте політику конфіденційності перед встановленням додатків.
Київстар знизив тарифи для своїх абонентів. Дізнайтесь, які зміни відбулись та що це означає для…
На Сонці відбулося потужне виверження, яке спричинило утворення "вогняного каньйону" в 400 тис. км. Вчені…
У Хорватії знайдено 2400-річний затонулий торговий корабель з антикварними артефактами. Знахідка містить амфори, кераміку та…
Galaxy S26 Ultra матиме тонший і яскравіший дисплей завдяки новітній CoE-технології, що покращить візуальні враження…
Собаки володіють феноменальними здібностями, здатні передбачати хвороби, вагітність та навіть стихійні лиха. Дослідження підтверджують їх…
Дізнайтеся, чому робота з ноутбуком на колінах може бути шкідливою для здоров'я та продуктивності.