Засновник першої та найвідомішої української криптовалютної біржі KUNA Михайло Чобанян повідомив про припинення діяльності біржі. Це рішення стало логічним наслідком блокування сайту Kuna в Україні.
Про це Михайло Чобанян повідомив особисто в своєму Telegram- каналі.
Дана платформа функціонувала з 2015 року, а у 2021 році проєкт навіть було визнано одним із найкращих технологічних стартапів України.
22 січня 2025 року Державна служба спеціального звʼязку та захисту інформації України зобов’язала інтернет-провайдерів обмежити доступ до Kuna на території країни. 27 січня 2025 року користувачі почали отримувати повідомлення на електронну пошту про блокування сервісу, а 30 січня 2025 року криптовалютна біржа Kuna офіційно повністю перестала працювати по всьому світу.
11 березня 2025 року всі клієнти української криптовалютної біржі KUNA отримали листи про закриття проєкту після 11 років роботи.
При цьому Михайло Чобанян ще під час перших публічних коментарів одразу казав, що користувачі матимуть два місяці, щоб повністю вивести свої гроші з сервісу.
Так, після того як українські провайдери почали масово блокувати доступ до сайту Kuna, користувачі негайно відреагували, активно виводячи кошти. Лише за одну добу близько 85% усіх транзакцій на біржі були спрямовані на виведення грошей на інші платформи або в криптогаманці.
За словами підприємця Михайла Чобаняна, тепер він хоче змістити фокус на соціальні ініціативи, проєкти на основі штучного інтелекту, напрямок GovTech, а також все, що пов’язане з технологіями та розвитком людства.
Вітак розкрив всі кольори нових iPhone 17 і iPhone 17 Air, що обіцяє дивувати покупців…
У Дніпропетровській області виявили стародавні артефакти, що можуть змінити наше уявлення про регіональну історію.
Податкова служба України проводить перевірки рахунків громадян та вимагає пояснень щодо джерел доходів. Дізнайтесь більше…
Вчені виявили нового акулоподібного хижака Dulcibella camanchaca на глибині 8000 метрів, що перевертає уявлення про…
Kyivstar запустив Starlink для смартфонів в Україні, забезпечуючи глобальний супутниковий зв’язок для користувачів.
Корейські вчені розробили сенсор для виявлення раку за 20 хвилин, використовуючи світло і машинне навчання…