Сергій Брін, один із співзасновників Google, поділився своїм поглядом на оптимальний робочий графік, заявивши, що 60 годин на тиждень – це “ідеальна” норма для продуктивності. Додатково, він натякнув, що працівники мають відвідувати офіс “хоча б” кожен будній день.
В інтерв’ю, яке було опубліковане в The Verge, Брін зазначив, що компанія має всі можливості, щоб виграти в перегонах зі штучним інтелектом загального призначення (AGI), проте для цього необхідно, щоб співробітники працювали старанніше.
“Я рекомендую приходити в офіс хоча б кожен будній день,” – зазначив він у службовій записці. З його слів, 60 годин на тиждень – це оптимальна вибір для продуктивності. Він стурбований тим, що деякі члени команди Gemini працюють менше ніж 60 годин і не вносять достатньо зусиль, що може негативно вплинути на моральний дух інших працівників.
“Деякі люди працюють менше ніж 60 годин, а невелика кількість працівників взагалі вкладається в роботу по мінімуму, щоб просто вижити. Ця остання група не лише непродуктивна, але й може деморалізувати всіх інших,” – пояснює Брін.
Попри заклики до підвищення продуктивності, він також підкреслив важливість уникнення вигоряння, зазначивши, що не варто працювати понад 60 годин на тиждень.
Сергій Брін наголосив на необхідності використання власних інновацій Google в робочих процесах. Він закликав співробітників, які працюють над проектом Gemini, стати “найбільш ефективними розробниками і вченими в галузі штучного інтелекту”.
Цей підхід, на думку Бріна, може суттєво покращити результати роботи команди та допомогти компанії залишитися на передовій у швидко змінюваному світі технологій.
Київстар оголосив про зміни в умовах популярного тарифного плану. Дізнайтеся, що змінилося та як це…
Прізвище — це не лише формальність у документах, а справжній слід з минулого, що може…
Vodafone забезпечив поліцію доступом до даних, що дозволить швидше знаходити людей у екстрених ситуаціях.
У неділю, 27 липня 2025 року, на Землі очікується магнітна буря високої сили. Згідно з…
На дні колишнього Каховського водосховища виявлені небезпечні забруднення, які можуть мати негативний вплив на рослини…
Дізнайтеся, чому ваш смартфон розряджається вночі та знайдіть ефективні способи для вирішення цієї проблеми.