Сергій Брін, один із співзасновників Google, поділився своїм поглядом на оптимальний робочий графік, заявивши, що 60 годин на тиждень – це “ідеальна” норма для продуктивності. Додатково, він натякнув, що працівники мають відвідувати офіс “хоча б” кожен будній день.
В інтерв’ю, яке було опубліковане в The Verge, Брін зазначив, що компанія має всі можливості, щоб виграти в перегонах зі штучним інтелектом загального призначення (AGI), проте для цього необхідно, щоб співробітники працювали старанніше.
“Я рекомендую приходити в офіс хоча б кожен будній день,” – зазначив він у службовій записці. З його слів, 60 годин на тиждень – це оптимальна вибір для продуктивності. Він стурбований тим, що деякі члени команди Gemini працюють менше ніж 60 годин і не вносять достатньо зусиль, що може негативно вплинути на моральний дух інших працівників.
“Деякі люди працюють менше ніж 60 годин, а невелика кількість працівників взагалі вкладається в роботу по мінімуму, щоб просто вижити. Ця остання група не лише непродуктивна, але й може деморалізувати всіх інших,” – пояснює Брін.
Попри заклики до підвищення продуктивності, він також підкреслив важливість уникнення вигоряння, зазначивши, що не варто працювати понад 60 годин на тиждень.
Сергій Брін наголосив на необхідності використання власних інновацій Google в робочих процесах. Він закликав співробітників, які працюють над проектом Gemini, стати “найбільш ефективними розробниками і вченими в галузі штучного інтелекту”.
Цей підхід, на думку Бріна, може суттєво покращити результати роботи команди та допомогти компанії залишитися на передовій у швидко змінюваному світі технологій.
Розгадка незвичайного явища виявилася несподівано простою - і надзвичайно показовою для розуміння змін у довкіллі.
Компанія Microsoft офіційно представила новий ультратонкий ноутбук, який позиціонується як прямий конкурент MacBook Air від…
Вчені кажуть, що особливо складна ситуація — в аграрних регіонах Польщі та України, де посуха…
Мобільні оператори час від часу змінюють умови своїх тарифних планів, однак абоненти не завжди знають…
Здавалося б, напрямок запуску ракети - справа виключно техніки. Але насправді за цим вибором стоять…
Все частіше абоненти в Україні бачать на екранах своїх смартфонів індикатор "Е". Він означає, що…