Categories: Новини

Про Android можна буде забути? Xiaomi створює розумну екосистему майбутнього

Xiaomi офіційно анонсувала HyperOS 3 — нову версію своєї операційної системи, яка буде набагато глибшою за традиційну оболонку Android. Цього разу компанія має намір не просто переробити інтерфейс, а повністю змінити способи взаємодії між пристроями та самим користувачем.

Про майбутні нововведення повідомляє видання Gizchina.com

Так, Xiaomi має на меті створення єдиної екосистеми з тісною взаємодією між усіма пристроями: смартфонами, годинниками, навушниками, телевізорами та іншими гаджетами. Якщо Xiaomi вдасться реалізувати це без перевантаження системи, то HyperOS 3 може стати найважливішим оновленням за останні роки.

Одним із ключових нововведень має стати підтримка Live Updates, що дозволить отримувати оновлення інформації в реальному часі без необхідності відкривати програми.

Також очікується, що Xiaomi покращить роботу камери, додавши гібридну автоекспозицію для зйомки в умовах низького освітлення, ручне налаштування колірної температури, підтримку Motion Photo для створення живих знімків, а також повноцінну роботу повноекранних програм та технологію Ultra HDR для яскравіших і насиченіших кольорів.

Обновиться інтерфейс вибору фотографій, що зробить його сучаснішим та зручнішим. У HyperOS 3 буде вбудований Privacy Sandbox для посиленого захисту особистих даних та з’явиться WritingTools API для інтеграції AI-інструментів у повсякденні програми. Все це створить образ розумнішої та непомітнішої операційної системи, що працює у фоні без зайвого втручання.

З точки зору продуктивності, HyperOS 3 інтегрує графічний двигун Vulkan для плавної роботи ігор та графіки, впровадить хмарну компіляцію додатків для швидкого встановлення та запуску, а також скористається новими аудіокодеками для кращого звучання з мінімальною затримкою.

Одним із стратегічних напрямків HyperOS 3 стане розумний взаємозв’язок між пристроями: підтримка Auracast дозволить транслювати звук відразу на кілька пристроїв, LE Audio покращить звучання, у тому числі для слухових апаратів, а нові API для геолокації та розширені можливості AI через Gemini Extensions забезпечать ще глибшу інтеграцію всіх гаджетів.

Оксана Гапончук

Recent Posts

Невидимий фронт екологічної катастрофи: вчені б’ють на сполох через “загублене” між течіями Саргасове море

Вчені кажуть, що Саргасове море - це ніби хронограф планетарних змін і якщо його не…

54 хвилини ago

Як шахраї захоплюють акаунти в Telegram і шантажують людей: 4 найпопулярніші способи

Стало відомо, що навіть двофакторна автентифікація не завжди рятує в Telegram від шахраїв.

3 години ago

У Швейцарії відкрили новий артпростір, надрукований на 3D-принтері: що відомо про амбітний проєкт

У Швейцарії збудували 30-метрову вежу Tor Alva за допомогою 3D-друку.

5 години ago

Японські оси виявилися справжніми мисливцями: вчені виявили понад 300 видів тварин у їхніх шлунках

Дане відкриття має потенційно значущі наслідки для екології та сталого розведення цього виду ос.

7 години ago

Прізвища, які вказують на гріхи та кримінальне минуле предків: перевірте своє у списку

В Україні прізвища ніколи не виникали випадково — у кожному ховалася історія, характеристика або народний…

12 години ago