Популярний мобільний оператор попередив абонентів про закриття бюджетного тарифного плану. Він стане недоступним для нових підключень, але залишиться активним для користувачів послуг Київстару, які встигнуть замовити обслуговування до 18 квітня 2025 року.
Про це йдеться на офіційному сайті Київстару.
Нововведення торкнеться одного з найдешевших пакетів послуг під назвою “LOVE UA Комфорт”. Абоненти сплачують за місяць всього 140 грн, що робить пропозицію дуже вигідною. Плюс тарифний план призначений для окремих категорій українців — пенсіонерів від 60 років та осіб з інвалідністю.
Пакет стане недоступним для нових підключень, переходу або зміни з 18 квітня 2025 року. До того часу зацікавлені користувачі мають змогу замовити активацію та економити на мобільному зв’язку. Адже для поточних абонентів “LOVE UA Комфорт” нічого не зміниться, вони надалі оплачуватимуть 140 грн щомісяця.
За такі гроші надається:
Плюс передбачена Суперсила на вибір. Можна додатково отримати 100 хвилин на розмови (номери України, Польщі, Італії, Іспанії, Молдови, Румунії, Німеччини, Чехії, Узбекистану, Ізраїлю, США, Канади, Китаю та Індії), 5 ГБ трафіку або відсутність тарифікації при користуванні додатками (Facebook, Viber, Telegram, WhatsApp, Instagram, TikTok).
Дійсно, закритий тариф можна замінити схожим, але дорожчим. Пакет для контрактних клієнтів “LOVE UA Комфорт Домашній” коштує 200 грн/міс., він також призначений для осіб з інвалідністю та пенсіонерів. У пакет входить 7 ГБ трафіку, Інтернет у роумінгу (4,9 ГБ), безлім у мережі, 75 хвилин на розмови по Україні, 75 SMS.
Водночас на вибір дається дві Суперсили, а їх перелік ширший:
Новим клієнтам Київстару, які входять у визначені категорії користувачів, доведеться після 18 квітня платити за тариф на 60 грн більше.
Це відкриття дає нові уявлення про глибоководні екосистеми та їхніх незвичайних мешканців.
Дотримуючись лише однієї поради, кожен зможе приготувати каву, яка за смаком не поступатиметься напою з…
Подальші дослідження можуть дати більше відповідей про зв’язок міста з фараонами та можливу причину його…
Проєкт, який розробляли ще з 2019 року, реалізували на території, непридатній для іншого використання.
Учені планують посилити спостереження, аби оцінити вплив американської норки на локальну фауну.
Керуй текстом сам!