фото - freepik
Багато користувачів Android стикаються з проблемою нестачі пам’яті на своїх смартфонах. Однак існує маловідомий спосіб, який допоможе швидко вирішити цю проблему.
Про це пише видання NV.
Так, багато користувачів стикаються з постійними нагадуваннями про недостатню пам’ять на телефоні. Особливо актуально це для власників старіших пристроїв із 32 або 64 ГБ сховища, які швидко заповнюються файлами та додатками.
При цьому не все сміття можна вичистити вбудованими інструментами і клінерами.
Однак, існує спеціальний код *#9900#, який відкриває приховане меню в Android.
У ньому є опція “Delete dumpstate/logcat”, що дозволяє видалити системні журнали помилок та тимчасові файли. Це допомагає звільнити пам’ять смартфона без видалення особистих даних чи додатків.
Після активації опції запуститься процес очищення, який може тривати до 2 хвилин, залежно від кількості накопичених помилок. Екран при цьому залишатиметься без змін, тому вам потрібно просто почекати. Після завершення очищення на екрані з’явиться відповідне повідомлення.
Цей процес видалить накопичені файли кешу та інші тимчасові дані, які займають значний об’єм пам’яті, не впливаючи на ваші особисті файли та встановлені додатки.
Зазначимо, що даний код розроблений для технічних спеціалістів і часто використовується на Samsung для діагностики пристроїв.
Разом з тим даний спосіб актуальний не для всіх смартфонів. Наприклад, він більше не актуальний для смартфонів Xiaomi — після їхнього переходу на HyperOS.
Київстар знизив тарифи для своїх абонентів. Дізнайтесь, які зміни відбулись та що це означає для…
На Сонці відбулося потужне виверження, яке спричинило утворення "вогняного каньйону" в 400 тис. км. Вчені…
У Хорватії знайдено 2400-річний затонулий торговий корабель з антикварними артефактами. Знахідка містить амфори, кераміку та…
Galaxy S26 Ultra матиме тонший і яскравіший дисплей завдяки новітній CoE-технології, що покращить візуальні враження…
Собаки володіють феноменальними здібностями, здатні передбачати хвороби, вагітність та навіть стихійні лиха. Дослідження підтверджують їх…
Дізнайтеся, чому робота з ноутбуком на колінах може бути шкідливою для здоров'я та продуктивності.