Нове дослідження виявило тісний зв’язок між несприятливим дитячим досвідом та формуванням нездорових стосунків із алкоголем у дорослому віці, зокрема під час навчання у коледжі.
Попередні дослідження показували, що травматичні події в дитинстві, такі як зневажливе ставлення, насилля чи втрата близьких, мають довготривалий вплив на психічне та фізичне здоров’я. Вони також підвищують ризик розвитку залежностей.
У новій роботі дослідники зосередилися на впливі дитячих травм на рівень споживання алкоголю серед студентів коледжів.
Опитування показали, що жінки частіше повідомляють про несприятливий досвід у дитинстві. Проте серед тих, хто зазнав травм у дитинстві, саме чоловіки демонструють вищий рівень вживання алкоголю під час навчання у коледжі.
Дослідники відзначили, що травми в дитинстві формують у деяких людей схильність до вживання алкоголю як способу подолання емоційного болю або стресу.
Результати дослідження підкреслюють важливість підтримки студентів, які пережили важкі життєві обставини. Це також свідчить про необхідність розробки спеціальних програм профілактики та допомоги, що враховуватимуть індивідуальні обставини життя молодих людей.
"Видалено" - не означає "знищено"?
Вчені з Північно-Східного університету ( США ) припустили, що вікове зниження фізичної активності пов'язане не…
Тема про те, як українські прізвища могли виникати від особистих рис, зокрема — неохайності, є…
У річках Колорадо помічено агресивного "загарбника" - іржавого рака, який загрожує місцевій екосистемі.
Дане рішення має зробити мобільні мережі, інтернет і критичні технології більш стабільними та захищеними.
Дане відкриття кидає виклик традиційним уявленням про старіння у хребетних.