Сьогодні наука знову ставить під сумнів безпеку звичних для нас речей. Експерт у сфері забруднення повітря Енн Штайнманн поділилася важливими фактами про освіжувачі повітря, які, як виявляється, можуть завдати шкоди нашому здоров’ю, пише woman24.
Згідно з висновками дослідження, ці популярні в багатьох домівках засоби здатні викликати системні порушення в організмі. Вони містять сотні токсичних хімічних сполук, серед яких:
Але насправді це ще не все! Хімічні аромати в освіжувачах повітря також проникли в наші чистячі засоби та предмети гігієни. Ви коли-небудь замислювались, що ваш пральний порошок чи шампунь можуть викликати проблеми зі здоров’ям? Кожен з нас щодня контактує з миючими засобами, кондиціонерами, лаками для волосся, зволожуючими кремами, сонцезахисними засобами та милом.
За словами Енн Штайнман, багато з цих речовин залишаються недослідженими. Це пов’язано з тим, що виробники намагаються використовувати терміни, що звучать безпечно, на приклад, щоб не шокувати споживачів.
У дослідженні взяли участь 1 136 дорослих, які регулярно користувалися ароматизаторами та освіжувачами повітря. Вражаючий факт: майже третина з цих людей повідомила про фізичні проблеми, такі як утруднене дихання та головні болі.
Чи задумувались ви, чи варто відмовитись від освіжувачів повітря та переглянути свій вибір побутової хімії? Можливо, варто спробувати природні альтернативи? У світі, де дбають про екологію, ми можемо знайти чимало безпечних і корисних рішень.
Тож, зберігайте обережність, коли обираєте засоби для дому, та дбайте про своє здоров’я.
Вчені з'ясували, у якому віці люди найбільш щасливі. Дослідження показали, що пік щастя настає до…
Площа деградованих земель у світі перевищує Антарктиду. Вчені закликають до термінових заходів для збереження природних…
Дослідження показали, що пік стресу у людей припадає на 7:23 ранку, коли вони йдуть на…
Учені пояснили загадку Лох-Неського чудовиська природними явищами, зокрема стоячими хвилями, спостерігати які планують далі.
Вчені виявили, що мозок активно стирає сни завдяки спеціальним клітинам. Це відкриття проливає світло на…
Дослідники пояснили, чому пінгвіни не літають: їхні крила адаптувалися для ефективного плавання в воді.