В кінці лютого Земля переживає слабку магнітну бурю. Як відзначають науковці, її причиною став сильний спалах на Сонці, в результаті якого стався викид корональної маси (СМЕ) у космос. Чого очікувати далі? Давайте розберемося.
Кінець доби 24 лютого ознаменувався потужним спалахом, що, ймовірно, став результатом активності сонячної плями, яка вибухнула на зворотному боці Сонця. Вчені із сайту Spaceweather повідомили, що цей спалах не матиме впливу на магнітне поле нашої планети.
Варті уваги дані коронографів SOHO, які зафіксували яскравий CME, що покинуло місце спалаху. Якби цей викид досягнув Землі, він міг би спричинити сильну геомагнітну бурю, однак зараз цього не станеться.
За інформацією з Meteoagent, сервісу, що аналізує дані супутників NOAA, TESIS та світових метеорологічних лабораторій, у середу, 26 лютого, на Землі очікується магнітна буря середнього рівня активності – 4 бали. Проте, вже у четвер, 27 лютого, активність знизиться на «зелений» рівень.
Але це ненадовго. Від 28 лютого до 2 березня прогнозується поновлення середньої магнітної бурі знову на рівні 4 бали. Закликаємо всіх бути готовими до можливих перепадів у геомагнітному полі.
Не забувайте слідкувати за оновленнями, адже космос продовжує дивувати своєю активністю!
Вчені вже знають, що деякі земні бактерії теоретично можуть вижити в умовах Марса. Але чи…
Ізраїльська компанія Rafael Advanced Defense Systems успішно провела випробування модульної бойової станції TYPHOON 30, спеціально…
Це відкриття може кардинально змінити наше уявлення про витривалість життя та його можливості виживання у…
Ви навіть не підозрюєте, що деякі додатки на вашому смартфоні можуть завдати йому шкоди.
Японія готується до катастрофи, що може потрясти країну до основ.
Єгипетсько-американська археологічна експедиція виявила верхню частину монументальної статуї фараона Рамзеса II, втрачену майже століття тому.