В кінці лютого Земля переживає слабку магнітну бурю. Як відзначають науковці, її причиною став сильний спалах на Сонці, в результаті якого стався викид корональної маси (СМЕ) у космос. Чого очікувати далі? Давайте розберемося.
Кінець доби 24 лютого ознаменувався потужним спалахом, що, ймовірно, став результатом активності сонячної плями, яка вибухнула на зворотному боці Сонця. Вчені із сайту Spaceweather повідомили, що цей спалах не матиме впливу на магнітне поле нашої планети.
Варті уваги дані коронографів SOHO, які зафіксували яскравий CME, що покинуло місце спалаху. Якби цей викид досягнув Землі, він міг би спричинити сильну геомагнітну бурю, однак зараз цього не станеться.
За інформацією з Meteoagent, сервісу, що аналізує дані супутників NOAA, TESIS та світових метеорологічних лабораторій, у середу, 26 лютого, на Землі очікується магнітна буря середнього рівня активності – 4 бали. Проте, вже у четвер, 27 лютого, активність знизиться на «зелений» рівень.
Але це ненадовго. Від 28 лютого до 2 березня прогнозується поновлення середньої магнітної бурі знову на рівні 4 бали. Закликаємо всіх бути готовими до можливих перепадів у геомагнітному полі.
Не забувайте слідкувати за оновленнями, адже космос продовжує дивувати своєю активністю!
Українські прізвища можуть розповісти більше, ніж про професію чи характер предків. Деякі родові імена вказують…
Чутливим до змін погоди радять бути особливо обережними 22 квітня.
Технологія покликана вирішити проблему дефіциту робочої сили, що стає дедалі актуальнішою для Японії через старіння…
Астрономи виявили сліди гігантського зіткнення темної матерії зі скупченням Персея, яке сталося близько 5 мільярдів…
Американські вчені з університету Ратгерського виявили незвичайний ефект, пов'язаний з лісовими пожежами. Виявилося, що дим…
У Китаї смартфон Xiaomi став справжньою сенсацією після того, як пережив падіння з 33 поверху…